Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Zvolte AdventStar! Vítězové vystoupí na náměstí

pondělí, 24. listopadu 2014, 10:00

Program Budějovického adventu bude ve středu 17. prosince patřit hudebním talentům. Den s Budějckou Drbnou nabídne kapelám a sólovým interpretům, kteří na scéně působí maximálně pět let, možnost zahrát si na náměstí Přemysla Otakara II. O vítězích rozhodne hlasování čtenářů.

Během uplynulých třech týdnů se mohli zájemci o vystoupení na budějckém náměstí přihlásit, nyní přichází na řadu jejich fanoušci a čtenáři. Právě oni totiž určí trojici vítězů soutěže AdventStar. Celkem se přihlásilo a splnilo pravidla 22 kapel nebo sólistů z celé republiky!

Hlasovat budou registrovaní čtenáři výhradně na webu Budějcké Drbny ve fotogalerii složené ze snímků všech přihlášených interpretů prostřednictvím výrazného červeného tlačítka „Hlasovat“, a to od pondělí 24. listopadu 2014 do neděle 7. prosince 2014.

Registraci, díky které může každý čtenář podpořit každého soutěžícího za celou dobu pouze jednou, lze provést v záhlaví Budějcké Drbny hned dvěma různými způsoby. Pozor! Facebookové „To se mi líbí“ bude sloužit pouze k propagaci jednotlivých soutěžících, o pořadí nijak nerozhoduje.

HLASOVÁNÍ SKONČILO! VÍTĚZE VYHLÁSÍME JIŽ BRZY

Tři soutěžící, kteří od čtenářů obdrží největší počet hlasů, zahrají 17. prosince na náměstí při Dni s Budějckou Drbnou před všemi návštěvníky Budějovického adventu.

A kdo se vlastně uchází o titul letošní AdventStar? Interprety jsme seřadili podle abecedy a každému jsme vytvořili vlastní profil, kde kromě jeho fotografie najdete i pár informací o něm, ukázku z jeho tvorby a samozřejmě odkaz, kde hlasovat. Tak pojďme na to!

Nominovaní interpreti AdventStar 2014

Bags

HLASOVÁNÍ: Nominovaní interpreti AdventStar 2014

pondělí, 24. listopadu 2014, 08:30Hlasovat budou registrovaní čtenáři výhradně na webu Budějcké Drbny v této fotogalerii složené ze...

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadůFinanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Dnes, 09:45Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou...

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojíČeska pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Dnes, 09:42Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací...

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodujíPRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Dnes, 09:15Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o