Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

DOPRAVNÍ INFO: Opravy jihočeských silnic jsou v plném proudu. Je třeba počítat s uzavírkami

úterý, 26. září 2017, 17:35

Opravy jihočeských silnic pokračují. Na většině z nich se už pilně pracuje, proto je potřeba počítat s dopravními omezeními.

 • Do 8.listopadu je naplánovaná úplná uzavírka silnice II/122 Kočín, Dříteň, Nákří, Dívčice. Probíhají zde práce na modernizaci silnice. Objízdná trasa bude v místě dotčeného úseku značena. Práce jsou rozděleny do etap:
  I. etapa Kočín – Dříteň
  II. etapa průtah Dříteň
  III. etapa Dříteň – Nák
  IV. etapa Nákří – Dívčice
  V. etapa průtah Nákří
   
 •  Úplná uzavírka silnice III/00354 Lidická tř. (v úseku od nám. Jiřího z Poděbrad po ulici Čelakovského) bude trvat až do 22.října. Důvodem tohoto omezení je úprava vodovodu.
  Objízdná trasa bude pro veškerou dopravu vedena obousměrně ulicemi L. B. Schneidera, B. Němcové a Papírenská. Dotčené autobusové spoje budou taktéž využívat navrženou objízdnou trasu. Po dobu uzavírky bude dočasně zrušena zastávka „České Budějovice – Nemocnice“. Náhradní zastávkou bude zastávka MHD “České Budějovice – U Nemocnice.
   
 • Od  25. září do 13.října se opravuje silnice III/17210 Kozlov. Uzavření úseku bude probíhat od mostu přes řeku Otavu, obcí Kozlov na konec obce směr na Kladruby.
  Objízdná trasa pro vozidla pod 3,2 m povede od uzavřeného úseku po silnici č. I/22 směrem na Katovice – silnice č. II/172 směrem na Novosedly – silnice č. II/172 – Štěchovice – silnice č. III/17210 směr na Kladruby – silnice č. III/17210 směr Kozlov – k uzavřenému úseku a zpět.
  Objízdná trasa pro vozidla nad 3,2 m povede od uzavřeného úseku po silnici č. I/22 směrem na Horažďovice – silnice č. III/17213 – Boubín – silnice č. III/17212 – Veřechov – Kalenice – silnice č. III/17212 – Volenice a zpět.
  Uzavírka se také dotkne autobusové dopravy, konkrétně spoje 2 linky 380050 Strakonice – Střelské Hoštice – Horažďovice. Po dobu zavírky bude u tohoto spoje zrušena zastávka Střelské Hoštice, Kozlov. Jako náhradní je stanovena zastávka Střelské Hoštice.
   
 • V době od 25. září do 6. října probíhá úplná uzavírka silnice II/141 a účelové komunikace JE Temelín z důvodu opravy železničního přejezdu. Objízdná trasa bude v místě značena. 

Tisková zpráva | Foto Jan Luxík

Štítky doprava, omezení, silnice, opravy

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadůFinanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Dnes, 09:45Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou...

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojíČeska pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Dnes, 09:42Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací...

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodujíPRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Dnes, 09:15Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o