Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

DOPRAVNÍ INFO: S uzavírkami se musí počítat i v listopadu

pondělí, 30. října 2017, 06:56

Ani s blížící se zimou neustanou stavební úpravy na jihočeských silnicích. Budějcká Drbna přináší aktuální přehled dalších úseků s dopravními omezeními.

  • V úseku Olší – Božejovice u nádraží probíhá na silnici II/122 a III/1226 úprava povrchu komunikace v délce 1,5 kilometru. Uzavírka potrvá do 5. listopadu. Průjezd bude povolen jen pravidelným autobusovým linkám.
  • Do úterý 30. října bude probíhat uzavření úseku silnice II/159 v Neznašově. Důvodem je oprava povrchu komunikace. Opravné práce budou probíhat i na dalším úseku této silnice, konkrétně v ulici Budějovická v Týně nad Vltavou. Uzavření tohoto úseku je plánováno do 11. listopadu. Objízdná trasa pro veškerou dopravu je vedena přes Týn nad Vltavou, Záluží, Temelín, Všeteč a Albrechtice.
  •  V Týně nad Vltavou zároveň v těchto dnech probíhá i částečná uzavírka silnice II/159 nad druhým kruhovým objezdem od Vltavy směr Tábor. S dopravním omezením musejí řidiči počítat do 14. listopadu.
  • Do 5. listopadu probíhá také částečná uzavírka silnice III/14539 v úseku rybník Vyšatov - Haklovy Dvory. Objízdná trasa je v celém úseku značena.
  • Až do 31. 3. 2018 probíhá v úseku Hodějovice - Třebonín kácení stromů související se stavbou dálnice D3. Na silnici III/15523, III/15532, III/15529, III/00354a bude vždy krátkodobě uzavřen jeden jízdní pruh podle aktuální potřeby. Doprava bude řízena kyvadlově.

Tisková zpráva | Foto Jan Luxík

Štítky doprava, uzavírky, rekonstrukce, objížďky

O čem píše Drbna.cz

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartouNová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

Dnes, 11:57PSD2 je opatření, které napomáhá držitelům karet ještě k větší bezpečnosti při platbách kartou...

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green DayNa příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

Dnes, 11:33Na festivalu Rock for People příští rok vystoupí americká punk rocková legenda Green Day. Do Hradce...

V týdnu se ochladí, čekají se mrazíky, na horách i sněhové vločkyV týdnu se ochladí, čekají se mrazíky, na horách i sněhové vločky

V týdnu se ochladí, čekají se mrazíky, na horách i sněhové vločky

Dnes, 11:09Během tohoto týdne se citelně ochladí, meteorologové očekávají přízemní mrazíky a na hřebenech hor...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o