Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

DOPRAVNÍ INFO: Opravy jihočeských silnic jsou v plném proudu. Je třeba počítat s uzavírkami

pondělí, 23. dubna 2018, 12:14

Opravám jihočeských silnic přeje počasí, a tak řidiči musí počítat s dopravními omezeními. Některá jsou krátká, jiná potrvají třeba až do poloviny letošního července. Kde se tedy musí motoristé v následujících dnech obrnit trpělivostí?

 • Do pátku 4. května je zcela uzavřen úsek silnice III/12243 Libějovice – Hvožďany. V tomto úseku bude probíhat oprava vozovky. Uzavírka se dotkne také autobusové dopravy. Přemístění zastávek a objízdné trasy budou v místě po celou dobu uzavírky řádně označeny.
   
 • Až do úterý 17. července v okrese Tábor je dlouhodobě uzavřena silnice II/136 v úseku Černovice- Mlýny. Důvodem uzavření je plánovaná oprava mostu Cihelny. Jedná se o úplnou uzavírku dotčeného úseku. Nebude zde možný ani průjezd vozidel integrovaného záchranného systému. Objízdná trasa povede obousměrně po silnici II/136 z Tučap směr Černovice, přes obce Vlčeves a Křeč. Ve městě Černovice bude poté napojena zpět na původní trasu. Celková délka objízdné trasy je celkem deset kilometrů.
  Autobusová zastávka Vlčeves, cihelny pro linku 350860 je po dobu uzavírky dočasně přemístěna na autobusovou zastávku Vlčeves, rozcestí. Pro linku 350600/1 je stejná zastávka přemístěna přemístěna na zastávku Vlčeves.
   
 • Městský úřad v Trhových Svinech povolil kvůli modernizaci silnice II/156 její uzavření v katastrálním území obce Žár u Nových Hradů. 
  Podle harmonogramu prováděných prací je od pondělí 16. dubna do pondělí 7. května jeden úsek zcela a jeden částečně uzavřen. Objízdná trasa vede ve směru na Údolí u Nových Hradů vedena následovně: směr Svébohy, Horní Stropnice, Světví a Údolí u Nových Hradů. Ve směru na Trhové Sviny potom takto: Světví, Horní Stropnice;Svébohy; směr Svaryšov.

Tisková zpráva | Foto Jan Luxík

Štítky Oprava, uzavírka, doprava, silnice

O čem píše Drbna.cz

Modřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na denModřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na den

Modřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na den

Dnes, 14:30Pražský Modřanský Biograf se 18. září v 18:30 stane další zastávkou turné celovečerního dokumentu...

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartouNová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

Dnes, 11:57PSD2 je opatření, které napomáhá držitelům karet ještě k větší bezpečnosti při platbách kartou...

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green DayNa příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

Dnes, 11:33Na festivalu Rock for People příští rok vystoupí americká punk rocková legenda Green Day. Do Hradce...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o