Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

DOPRAVNÍ INFO: Opravovat se budou mosty na Českobudějovicku a Jindřichohradecku

sobota, 6. července 2019, 11:49

Na jihočeských silnicích se pracuje i v létě. Už příští týden začíná oprava mostu v Nových Homolích, v Nové vsi dostane silnice nový povrch.

Českobudějovicko

V obci Nové Homole na Českobudějovicku bude od 15. července do 30. listopadu probíhat rekonstrukce mostu. V rámci prováděných prací zde bude úplná uzavírka pozemní komunikace – silnice III/14326 Nové Homole.

Objízdná trase je v místě uzavírky řádně označena. 


Písecko

Od 22. července do 28. července bude zcela uzavřena silnice III/02029 v Nové Vsi na Písecku. Důvodem je oprava stávajícího povrchu.

Objízdná trasa není stanovena. 


Z důvodu probíhající stavby “Přechod parovodu na horkovod Písek” bude v období od 16. května do 13. července úplně uzavřena místní komunikace I/ 207a – ulice Zeyerova v místě příčného překopu v hrdle křižovatky s ulicí Nádražní a místní komunikace II/110b – ulice Nádražní v úseku od křižovatky s ulicí Zeyerova po křižovatku s ulicí Otakara Ševčíka, která bude po celou dobu uzavírky Nádražní ulice plně průjezdná pro veškerou dopravu. 

V uzavřeném úseku Nádražní ulice od vjezdu do bývalého areálu SVAZARM (objekt č.p. 1936) včetně po hranici křižovatky s ulicí Otakara Ševčíka bude zachován průjezd pro dopravní obsluhu včetně zachování všech vjezdů do přilehlých nemovitostí.


V rámci stejné stavby je také povoleno zvláštní užívání pozemní komunikace a úplná uzavírka provozu na pozemní komunikaci v Písku – místní komunikace II/134b, ulice Prokopova.  Jedná se o období od 20. června do dokončení výše uvedené stavby, nejdéle však do 30. října.


Jindřichohradecko

Od začátku července do konce října 2019 bude v Deštné z důvodu rekonstrukce mostu číslo 12836 – jedna úplná uzavírka silnice III/12836 – ul. Adamská, v prostoru mostu pře Březinský potok. 

Silniční provoz včetně autobusové dopravy bude veden obousměrně po silnici III/12837 a III/13535 z Deštné přes obec Vícemil na silnici III/12836.

Autobusové zastávky veřejné linkové dopravy nebudou dotčeny.

Napsal(a) Redakce | Foto Jan Luxík

Štítky doprava, info, uzavírky,

O čem píše Drbna.cz

Plaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematikyPlaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematiky

Plaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematiky

sobota, 24. srpna 2019, 17:02Ministr školství Robert Plaga (ANO) chce zrušit plánované zavedení povinné maturity z matematiky....

Letiště Praha z tendru na skenery vyloučilo Huawei a ZTELetiště Praha z tendru na skenery vyloučilo Huawei a ZTE

Letiště Praha z tendru na skenery vyloučilo Huawei a ZTE

sobota, 24. srpna 2019, 11:58Letiště Václava Havla vyloučilo z výběrového řízení na sedm celotělových skenerů čínské firmy...

Vedení ČSSD odmítlo odchod z vlády Andreje BabišeVedení ČSSD odmítlo odchod z vlády Andreje Babiše

Vedení ČSSD odmítlo odchod z vlády Andreje Babiše

pátek, 23. srpna 2019, 21:55Předsednictvo ČSSD dnes nepodpořilo odchod strany z vlády. Pro opuštění kabinetu hlasovalo 11 ze 42...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o