Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Třinácté číslo tištěné Budějcké Drbny je na stáncích. Na co se můžete těšit?

středa, 2. listopadu 2016, 12:37

Utekly dva týdny a ve vašich oblíbených trafikách objevilo nové číslo pravidelné čtrnáctidrbny. Na co se můžete těšit?

Strakonice jsou můj domov, říká zpěvačka a herečka Hanka Křížková - Žije sice v pražských Holešovicích, ale duší je stále rodačka ze Strakonic. Také se do nich poměrně často vrací. Zpěvačka a herečka Hanka Křížková, kterou člověk nezná jinak než s dobrou náladou, úsměvem, někdy až nakažlivým, na svůj rodný kraj nezapomíná. I když tu příliš často nevystupuje, což jí prý velmi mrzí, nezanevřela na něj.  

Jihočeská sestřička motivuje k práci ve zdravotnictví a testuje dovednosti studentů - Nemocnice Český Krumlov zorganizovala studentskou soutěž mladých asistentů a sester. Cílem bylo prohloubit jejich zájem o lékařskou sféru. Během celodenní soutěže studenti ukazovali své odborné i všeobecné znalosti. O soutěži hovoří Dana Podholová z krumlovské nemocnice, která řídila letošní ročník.

František Fiktus: Snad se do Budějc ještě podívám - Václav Hovorka, Vladimír Hönig a František Fiktus. Co mají tito tři bývalí fotbaloví plejeři společného? Vyšli z českobudějovické líhně a na jejich mateřské kluby a rodiště historie úplně pozapomněla. Za Františkem Fiktusem (87), bývalým hráčem Slavie Praha a Bohemians, jsme se vydali do Mirošova u Rokycan, aby s námi zavzpomínal na jeho bohatou a úspěšnou kariéru.

V čísle naleznete spoustu dalších rozhovorů, reportáží, kulturních tipů nebo jiných zajímavostí. Proto si jej neváhejte zítra koupit u svého trafikanta za 14 korun! Nebo ještě lépe... Předplaťte si mě na http://bit.ly/drbna_predplatne. Roční předplatné vás vyjde na 286 korun a ještě si můžete vybrat skvělý dárek. To je super, ne?

Napsala Budějcká Drbna

Kam dál?

Dvanácté číslo tištěné Budějcké Drbny je na stáncích. Na co se můžete těšit?Dvanácté číslo tištěné Budějcké Drbny je na stáncích. Na co se můžete těšit?

Dvanácté číslo tištěné Budějcké Drbny je na stáncích. Na co se můžete těšit?

čtvrtek, 20. října 2016, 17:46Utekly dva týdny a ve vašich oblíbených trafikách objevilo nové číslo pravidelné čtrnáctidrbny. Na...

Šance pro studenty se zájmem o dlouhodobou spolupráci: Kavárna Drbárna hledá personál!Šance pro studenty se zájmem o dlouhodobou spolupráci: Kavárna Drbárna hledá personál!

Šance pro studenty se zájmem o dlouhodobou spolupráci: Kavárna Drbárna hledá personál!

středa, 5. října 2016, 13:06Jistě jste si už na některých budějckých akcích všimli mé Drbárny. O co jde? O příjemnou kavárnu s...

Rád píšeš? Máš povědomí o Budějcích a okolí? Budějcká Drbna hledá právě tebe!Rád píšeš? Máš povědomí o Budějcích a okolí? Budějcká Drbna hledá právě tebe!

Rád píšeš? Máš povědomí o Budějcích a okolí? Budějcká Drbna hledá právě tebe!

pondělí, 3. října 2016, 16:24Neustále rostu, a tak je třeba rozšiřovat můj tým! Tentokrát se začínám poohlížet po vhodném...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o