Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Třinácté číslo tištěné Budějcké Drbny je na stáncích. Na co se můžete těšit?

středa, 2. listopadu 2016, 12:37

Utekly dva týdny a ve vašich oblíbených trafikách objevilo nové číslo pravidelné čtrnáctidrbny. Na co se můžete těšit?

Strakonice jsou můj domov, říká zpěvačka a herečka Hanka Křížková - Žije sice v pražských Holešovicích, ale duší je stále rodačka ze Strakonic. Také se do nich poměrně často vrací. Zpěvačka a herečka Hanka Křížková, kterou člověk nezná jinak než s dobrou náladou, úsměvem, někdy až nakažlivým, na svůj rodný kraj nezapomíná. I když tu příliš často nevystupuje, což jí prý velmi mrzí, nezanevřela na něj.  

Jihočeská sestřička motivuje k práci ve zdravotnictví a testuje dovednosti studentů - Nemocnice Český Krumlov zorganizovala studentskou soutěž mladých asistentů a sester. Cílem bylo prohloubit jejich zájem o lékařskou sféru. Během celodenní soutěže studenti ukazovali své odborné i všeobecné znalosti. O soutěži hovoří Dana Podholová z krumlovské nemocnice, která řídila letošní ročník.

František Fiktus: Snad se do Budějc ještě podívám - Václav Hovorka, Vladimír Hönig a František Fiktus. Co mají tito tři bývalí fotbaloví plejeři společného? Vyšli z českobudějovické líhně a na jejich mateřské kluby a rodiště historie úplně pozapomněla. Za Františkem Fiktusem (87), bývalým hráčem Slavie Praha a Bohemians, jsme se vydali do Mirošova u Rokycan, aby s námi zavzpomínal na jeho bohatou a úspěšnou kariéru.

V čísle naleznete spoustu dalších rozhovorů, reportáží, kulturních tipů nebo jiných zajímavostí. Proto si jej neváhejte zítra koupit u svého trafikanta za 14 korun! Nebo ještě lépe... Předplaťte si mě na http://bit.ly/drbna_predplatne. Roční předplatné vás vyjde na 286 korun a ještě si můžete vybrat skvělý dárek. To je super, ne?

O čem píše Drbna.cz

Podle studií je na internetu závislá polovina mladýchPodle studií je na internetu závislá polovina mladých

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

Dnes, 13:59Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou...

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v OstravěČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

Dnes, 11:35Většina ostravských místních organizací přišla o licenci. Rozhodlo o tom dnes předsednictvo strany,...

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitěTÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

Dnes, 11:29Organizovaný zločin v České republice se za posledních 30 let posunul od krádeží aut, prostituce a...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o