Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Budějcká Drbna spojila síly s Jihočeským fotbalem

čtvrtek, 26. ledna 2017, 15:51

Budějcká Drbna a Jihočeský fotbal se konečně stali sourozenci! Nejsledovanější sportovní portál v regionu navlékl dres společnosti TRIMA CB a během zimní přestávky všech fotbalových soutěží zaznamenal výraznou změnu designu. Oba weby se navíc obsahově propojí.

Komunitní web o jihočeské kopané spustil Michal Průcha v lednu 2005 po půlročních přípravách. Za více než jedenáct let pro něj vybudoval silnou základnu a velké jméno. „Cítili jsme, že dál už web kapacitně bez silného zázemí nikam neposuneme. Jen bychom přešlapovali na místě. Z toho důvodu jsme oslovili naše dobré známé z firmy TRIMA CB, zda by nechtěli spojit síly. Sami provozují několik portálů, mají s tím bohaté zkušenosti a navíc, což bylo to nejdůležitější, mají fotbal rádi,“ vysvětluje Michal Průcha. 

Společnost TRIMA CB je v provozování zpravodajských portálů zavedenou značkou. „O spojení s Jihočeským fotbalem jsme uvažovali několik let. Nyní uzrála doba na to, abychom jej dali pod svá křídla. Ve spojení vidíme mnoho budoucích synergií. Začali jsme tím, že jsme osvěžili vizuální podobu Jihočeského fotbalu a dali mu nový design. Dále budeme pokračovat ve slaďování vzájemné redakční pomoci a rozšíříme možnosti inzerce. Musíme vyseknout poklonu Michalu Průchovi, který za jedenáct let vybudoval unikátní komunitní web. Věříme, že mu dáme nový náboj při zachování důrazu na obsahovou stránku webu, která jej odlišuje od konkurence,“ uvedl za TRIMA CB Libor Matoušek starší.

Vzájemná spolupráce přinese na stránkách Budějcké Drbny zajímavý obsah z jihočeského fotbalového prostředí. Jihočeský fotbal zase získá ještě větší pole působností v krajském sportovním rybníčku. 

Napsal(a) Bezedný Frank, Michal Průcha

Kam dál?

POČASÍ S ALEŠEM: Teprve ve čtvrtek se v jižních Čechách protrhá nízká oblačnostPOČASÍ S ALEŠEM: Teprve ve čtvrtek se v jižních Čechách protrhá nízká oblačnost

POČASÍ S ALEŠEM: Teprve ve čtvrtek se v jižních Čechách protrhá nízká oblačnost

čtvrtek, 26. ledna 2017, 07:00Krůček po krůčku se zvyšují tento týden denní i noční teploty. Také ve čtvrtek se mírně oteplí.

Dynamo posílil Vopat z Dukly PrahaDynamo posílil Vopat z Dukly Praha

Dynamo posílil Vopat z Dukly Praha

středa, 25. ledna 2017, 19:21Fotbalisté SK Dynamo České Budějovice získali do svých řad na půlroční hostování ofenzivního...

Mrazivý víkend přinesl desítky zamrzlých vodoměrů a poruch na vodovodechMrazivý víkend přinesl desítky zamrzlých vodoměrů a poruch na vodovodech

Mrazivý víkend přinesl desítky zamrzlých vodoměrů a poruch na vodovodech

středa, 25. ledna 2017, 09:46Mrazivé počasí i nadále zaměstnává vodohospodáře na jihu Čech. Od pátku do pondělního rána byly na...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení