Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Drbna stále roste! Chceš růst s ní?

úterý, 9. května 2017, 13:42

Neustále rostu, proto potřebuji další parťáky! Aktuálně se mi do týmu hodí traffic manager a mediální zástupce. Máš dostatek chuti do práce a energii něco dokázat? V tom případě si pro mě ten správný parťák!

Traffic manager je někdo, kdo má rád termíny a udrží pořádek. Bude to můj hlídač obchodníků, termínů kampaní, veškerých smluv, podkladů pro inzerci, jednoduše skoro všech papírů. Ještě mám jednu podmínku, a to, aby tvými kamarády byl Microsoft Office, hlavně Excel a Word. Jestli je znáš a máš rád pořádek, tak hledám tebe. Zatím bychom to spolu zkusili pouze na poloviční úvazek, ale když za tebou však budou výsledky, můžeme to změnit.

Mediální zástupce je v mém týmu ten, kdo rád komunikuje, poznává nové lidi, nebojí se obchodních plánů a hlavně by mě měl také umět prodat.

Jestli máš opravdu chuť se mnou růst a něco dokázat, můžeš vyplnit formulář níže. Připojit životopis, fotografii a také pár slov o tom, proč jsem pro tebe ta pravá. Doufám, že to stihneš do 19. května, potom bych si totiž již ráda vybrala nové parťáky.

Moc se na vás těším a díky za to, že se vám pořád líbím!

Vaše Drbna!

Náborový formulář

Napsala Budějcká Drbna

Kam dál?

Miluješ češtinu jako já? Budějcká Drbna hledá právě tebe!Miluješ češtinu jako já? Budějcká Drbna hledá právě tebe!

Miluješ češtinu jako já? Budějcká Drbna hledá právě tebe!

pátek, 5. května 2017, 09:34Neustále rostu, a tak je třeba rozšiřovat můj tým! Tentokrát se začínám poohlížet po vhodném...

VIDEO: Všechno nejlepší, drbňáci!VIDEO: Všechno nejlepší, drbňáci!

VIDEO: Všechno nejlepší, drbňáci!

čtvrtek, 13. dubna 2017, 10:12Rok se ro(c)kem sešel a právě před Velikonocemi, 13. dubna 2017, slavím své šesté narozeniny. Sobě...

Smrt za lásku k německé dívceSmrt za lásku k německé dívce

Smrt za lásku k německé dívce

sobota, 18. března 2017, 13:27Naši čtenáři si jistě vzpomenou na příběh francouzských zajatců v Levínském mlýně. Jeden z nich zde...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o