Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátka za měsíc prosinec

pondělí, 16. ledna 2017, 19:23

Hlasování o drbňátko měsíce listopad je u konce. Nejvíce hlasů od vás dostal Daniel Molnar, který se tak stal vítězem! Gratulujeme! Na druhém místě skončila Annemarie Karbová a bronzovou pozici bere Stela Jansová.

Na zmíněná miminka čekají v redakci Budějcké Drbny dárkové balíčky od společnosti dm drogerie markt Česká republika! Prosíme rodiče, ať nás kontaktují na e-mailu sefredaktor@budejckadrbna.cz a domluví si termín předání.

Nyní vyhlašujeme soutěž prosincových drbňátek. Od společnosti dm drogerie markt Česká republika získají tři drbňátka s největším počtem hlasů dárkové balíčky v hodnotě 2000, 1500 a 1000 korun. Hlasování je jednoduché – stačí se registrovat na webu Budějcké Drbny, přihlásit se, rozkliknout připojenou fotogalerii pod článkem a dát hlas tomu miminku, které se vám zdá nejroztomilejší. Facebookové hlasy nebudou brány v potaz.

Všem miminkám přejeme, ať se jim na tom našem světě líbí, a maminkám a Nemocnici České Budějovice děkujeme za spolupráci! Hlasování bude ukončeno 15. února ve 20:00.

V případě zájmu o zařazení do soutěže zašlete fotografii miminka z budějcké porodnice na adresu miminka@budejckadrbna.cz.

Domin Nicole

Drbňátka měsíce prosinec

pondělí, 16. ledna 2017, 15:40

Napsal(a) Václav Votruba, Lukáš Dvořák

Kam dál?

Motor pustil zkušeného Zíba do Polska. Na jihu Čech neměl vytíženíMotor pustil zkušeného Zíba do Polska. Na jihu Čech neměl vytížení

Motor pustil zkušeného Zíba do Polska. Na jihu Čech neměl vytížení

pondělí, 16. ledna 2017, 19:02Kvůli velké konkurenci v obranných řadách ČEZ Motor České Budějovice rozvázal veterán Lukáš Zíb s...

Dynamo začalo přípravu porážkou. V Řeznu dostalo čtyři gólyDynamo začalo přípravu porážkou. V Řeznu dostalo čtyři góly

Dynamo začalo přípravu porážkou. V Řeznu dostalo čtyři góly

pondělí, 16. ledna 2017, 17:06Českobudějovičtí fotbalisté odehráli první přípravný zápas na jarní část Fotbalové národní ligy v...

Kam jdou výdaje státu? Odpověď přinese další Business kotelKam jdou výdaje státu? Odpověď přinese další Business kotel

Kam jdou výdaje státu? Odpověď přinese další Business kotel

pondělí, 16. ledna 2017, 16:33Každoroční boj mezi ministerstvy a úřady o rozpočet je již běžným folklórem. V roce 2016 skončil...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o