Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátka za měsíc duben

neděle, 21. května 2017, 19:04

Hlasování o drbňátko měsíce března je u konce. Nejvíce hlasů od vás dostala Adéla Novotná, která se tak stala vítězem! Gratulujeme! Na druhém místě skončila Elisabeth Anna Bulinová a bronzovou pozici bere Šimon Dicse.

Na zmíněná miminka čekají v redakci Budějcké Drbny dárkové balíčky od společnosti dm drogerie markt Česká republika! Prosíme rodiče, ať nás kontaktují na e-mailu sefredaktor@budejckadrbna.cz a domluví si termín předání.

Nyní vyhlašujeme soutěž dubnových drbňátek. Od společnosti dm drogerie markt Česká republika získají tři drbňátka s největším počtem hlasů dárkové balíčky v hodnotě 2000, 1500 a 1000 korun. Hlasování je jednoduché – stačí se registrovat na webu Budějcké Drbny, přihlásit se, rozkliknout připojenou fotogalerii pod článkem a dát hlas tomu miminku, které se vám zdá nejroztomilejší. Facebookové hlasy nebudou brány v potaz.

Všem miminkám přejeme, ať se jim na tom našem světě líbí, a maminkám a Nemocnici České Budějovice děkujeme za spolupráci! Hlasování bude ukončeno 20. června ve 20:00.

V případě zájmu o zařazení do soutěže zašlete fotografii miminka z budějcké porodnice na adresu miminka@budejckadrbna.cz.

Karel Kratzer

Drbňátka – duben 2017

pondělí, 15. května 2017, 17:56

Napsal(a) Václav Votruba, Lukáš Dvořák

Kam dál?

Dynamo na Žižkov nestačilo. Viktorka zvítězila 3:1Dynamo na Žižkov nestačilo. Viktorka zvítězila 3:1

Dynamo na Žižkov nestačilo. Viktorka zvítězila 3:1

neděle, 21. května 2017, 18:28Po domácím propadáku s Vlašimí cestovalo českobudějovické Dynamo k poslednímu venkovnímu střetnutí...

Kvůli Majálesu budou uzavřeny některé ulice. Které?Kvůli Majálesu budou uzavřeny některé ulice. Které?

Kvůli Majálesu budou uzavřeny některé ulice. Které?

neděle, 21. května 2017, 09:33Majáles každoročně přináší nálož zajímavých kulturních akcí, ale také některá omezení. Jaká budou...

Nadační běh na VŠTE podpořil děti z boršovského domovaNadační běh na VŠTE podpořil děti z boršovského domova

Nadační běh na VŠTE podpořil děti z boršovského domova

neděle, 21. května 2017, 07:09Na pět desítek běžců se včera postavilo na start Nadačního běhu na podporu Dětského domova Boršov...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o