Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátka za měsíc květen

pondělí, 26. června 2017, 08:00

Hlasování o drbňátko měsíce dubna je u konce. Nejvíce hlasů od vás dostala Sofia Serna Alvarez, která se tak stala vítězem! Gratulujeme! Na druhém místě skončila Julia Eisman a bronzovou pozici bere Jiří Flíček.

Na zmíněná miminka čekají v redakci Budějcké Drbny dárkové balíčky od společnosti dm drogerie markt Česká republika! Prosíme rodiče, ať nás kontaktují na e-mailu sefredaktor@budejckadrbna.cz a domluví si termín předání.

Nyní vyhlašujeme soutěž květnových drbňátek. Od společnosti dm drogerie markt Česká republika získají tři drbňátka s největším počtem hlasů dárkové balíčky v hodnotě 2000, 1500 a 1000 korun. Hlasování je jednoduché – stačí se registrovat na webu Budějcké Drbny, přihlásit se, rozkliknout připojenou fotogalerii pod článkem a dát hlas tomu miminku, které se vám zdá nejroztomilejší. Facebookové hlasy nebudou brány v potaz.

Všem miminkám přejeme, ať se jim na tom našem světě líbí, a maminkám a Nemocnici České Budějovice děkujeme za spolupráci! Hlasování bude ukončeno 25. července ve 20:00.

V případě zájmu o zařazení do soutěže zašlete fotografii miminka z budějcké porodnice na adresu miminka@budejckadrbna.cz.

Jiří Vlačiha

Drbňátka – květen 2017

pátek, 23. června 2017, 12:37

Napsal Lukáš Dvořák

Kam dál?

Pohár starosty Nákří letos zůstane domaPohár starosty Nákří letos zůstane doma

Pohár starosty Nákří letos zůstane doma

neděle, 25. června 2017, 17:03Šest sedmičlenných týmů, z toho dva ženské, se v sobotu 24. června utkalo v Nákří na...

U nejmladší generace mají šanci i náročné žánry jako opera nebo baletU nejmladší generace mají šanci i náročné žánry jako opera nebo balet

U nejmladší generace mají šanci i náročné žánry jako opera nebo balet

neděle, 25. června 2017, 13:10Jihočeské divadlo v první polovině letošního roku průzkumem zjišťovalo více o publiku. Dotazníkové...

Na tatami v Rakousku to budějckým karatistům cinklo hned šestkrátNa tatami v Rakousku to budějckým karatistům cinklo hned šestkrát

Na tatami v Rakousku to budějckým karatistům cinklo hned šestkrát

sobota, 24. června 2017, 20:25Jedenáct želízek v ohni měl oddíl TJ Karate České Budějovice při sobotním prestižním Austrian...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o