Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Maturantkou Roku 2012 se stala Gabriela Fialová!

sobota, 23. června 2012, 12:15

Devatenáctiletá blondýnka ze Zruče nad Sázavou Gabriela Fialová je podle čtrnáctičlenné poroty složené z osobností ze světa sportu, kultury a byznysu nejkrásnější Maturantkou Roku 2012. Na druhém místě skončila při pátečním finálovém večeru na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích Tereza Zunová z Prahy a třetí příčku obsadila Michaela Jirásková z Kobylí.

Ještě než se ale publiku, které se na jihu Čech sjelo z celé republiky, představily soutěžící maturantky, celé odpoledne dováděly na největším čtvercovém náměstí u nás děti. Organizátoři Maturantky Roku ve spolupráci s Centrem BAZALKA, o.p.s. pro ně připravili charitativní stezku.

Děti musely plnit na deseti stanovištích různé úkoly, vylosovaných patnáct z nich pak dostalo tašku plnou dárečků. O velké pozdvižení nejen mezi nejmenšími návštěvníky akce se postarali členové Czech Garrison 501. legie vedeni legendárním Darth Vaderem ze Star Wars.

Kila oblíbené dětské pochoutky létala vzduchem při Velké Bobíkově bitvě Evropy 2, při níž je utkali současní nebo i bývalí hráči volejbalového Jihostroje s vylosovanými nadšenci, kteří se do boje se sladkým tvarohovým krémem přihlásili.

Kdo se stal vítězem, těžko říct... Když rivalové odcházeli z ringu, stěží bylo poznat, kdo je kdo. Všichni odvážlivci pak dostali o VK Jihostroj za odměnu dres, šálu a volejbalový míč.

Vrcholem krásného letního večera bylo vyhlášení Maturantky Roku 2012 moderované Liborem Boučkem z rádia Evropa 2. Kromě již zmíněné trojice dívek z pódia odcházela s korunkou na hlavě také Lucie Skalová z Nepomuku, která získala v SMS hlasování největší počet hlasů a stala se Maturantkou Sympatie.

Výtěžek ze zaslaných esemesek a dětské charitativní stezky ve výši 20 300 korun obdrží Centrum BAZALKA, o.p.s. Šek vystavený na tuto hodnotu si před vyhlášením výsledků převzala z rukou hlavních organizátorů soutěže, manželů Martiny a Libora Matouškových, předsedkyně dozorčí řady této nestátní neziskové organizace Martina Koudelková.

Téměř celodenní akci, kdy se na náměstí průběžně vystřídaly přes čtyři tisíce návštěvníků, uzavřel koncert kapely Prague Conspiracy v čele s budějckou zpěvačkou Anetou Galisovou.

„Máme radost, že si cestu do srdce jižních Čech našlo tolik návštěvníků. Díky podpoře všech partnerů jsme mohli uspořádat třetí ročník celostátní soutěže krásy opravdu na úrovni. Těší nás i výše příspěvku, která díky charitativní stezce a hlasování pro maturantky poputuje postiženým dětem do Centra Bazalka. Kromě toho vyšlo parádně i počasí, takže letošní Maturantku Roku můžeme, podle mého názoru, hodnotit velmi kladně,“ řekla ředitelka soutěže Martina Matoušková.

Maturantka Dětem 2012

Maturantka Dětem a Maturantka Roku 2012

pondělí, 25. června 2012, 19:30

Napsal Pavel Kacerovský

Na závěr večera vystoupila Budějčanda Aneta Galisová s kapelou Prague ConspiracyZávěrečné defilé deseti finalistek soutěže Maturantka Roku 2012Maturantkou Sympatie se na základě SMS hlasování stala Lucie Skalová z NepomukuPředsedkyně dozorní rady Centra BAZALKA, o.p.s. Martina Koudelková si převzala z rukou ředitelky soutěže Martiny Matouškové šek v hodnotě 20 300 KčMaturantka Roku 2012 Gabriela Fialová přijímá gratulaci od ombudsmana společnosti E.ON Česká republika, generálního partnera soutěže, Tomáše KubínaTi nejmenší využili možnost utkat se s Darth VaderemModerátor večera Libor BoučekHokejový slalom pod dohledem Aleše KotalíkaVelká Bobíkova bitva Evropy 2 mezi volejbalisty Jihostroje a vylosovanými fanoušky

Kam dál?

Děti budou řádit na náměstí, čeká je stezka plná zábavyDěti budou řádit na náměstí, čeká je stezka plná zábavy

Děti budou řádit na náměstí, čeká je stezka plná zábavy

čtvrtek, 21. června 2012, 20:15Na zábavné odpoledne pro děti i rodiče se můžou těšit všichni, kteří v pátek dorazí na budějcké...

Maturantka Roku 2012 bude vyhlášena v srdci BudějcMaturantka Roku 2012 bude vyhlášena v srdci Budějc

Maturantka Roku 2012 bude vyhlášena v srdci Budějc

středa, 20. června 2012, 10:55Již tento pátek od 18 hodin vyvrcholí pod širým nebem na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých...

Generálním partnerem soutěže Maturantka Roku je E.ONGenerálním partnerem soutěže Maturantka Roku je E.ON

Generálním partnerem soutěže Maturantka Roku je E.ON

pátek, 15. června 2012, 11:43Přesně za týden vyvrcholí na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích třetí ročník...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o