Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Zvolte Miss fanynku RHL 2014 Budějcké Drbny!

pondělí, 10. listopadu 2014, 16:16

Součástí již pátého ročníku Rybníkářské hokejové ligy je hlasování pro Miss fanynku RHL 2014, které před několika dny začalo na webu soutěže. Díky spolupráci Budějcké Drbny s nejpopulárnější amatérskou hokejovou ligou na jihu Čech nyní můžete devíti krásným dívkám dát další hlas.

Kromě hlasů odeslaných prostřednictvím online ankety na oficiálním webu Rybníkářské hokejové ligy je nyní možné své favoritky podpořit ještě jednou. Fanynka, která nasbírá přes následující aplikaci do 30. listopadu nejvíce hlasů, bude vyhlášena Miss fanynkou RHL 2014 Budějcké Drbny. Všechna nová kliknutí se jí ale zároveň přičtou i do celkového počtu nasbíraných bodů.

HLASUJTE ZDE!

Vítězka speciální kategorie obdrží kromě trička Budějcké Drbny poukaz na víkendový desetihodinový pronájem sportovní haly v Hokejovém Centru Pouzar. Hodnotné dárky samozřejmě čekají i na celkovou vítězku soutěže Miss fanynka RHL 2014.

Na ceny se může těšit rovněž vylosovaný hlasující, který dostane poukaz pro jednu osobu na měsíční kurz Hokejové školy HCP a slevu 500 Kč na uspořádání rodinné oslavy v Hokejové restauraci Pouzar.

V nejbližších hodinách bude spuštěno hlasování také na webu Jihočeské televize.

Kam dál?

Budějce stoupají tabulkou. Havířovským nadělily šestkuBudějce stoupají tabulkou. Havířovským nadělily šestku

Budějce stoupají tabulkou. Havířovským nadělily šestku

neděle, 9. listopadu 2014, 20:33Hokejisté ČEZ Motoru mají na začátku listopadu skvělou formu. Budějce jsou v první lize týmem s...

Rybníkářská liga nabídla v říjnu pouze duely jedné skupinyRybníkářská liga nabídla v říjnu pouze duely jedné skupiny

Rybníkářská liga nabídla v říjnu pouze duely jedné skupiny

sobota, 8. listopadu 2014, 10:13Teprve z poloviny se v říjnu rozjel nový ročník oblíbené Rybníkářské hokejové ligy Hokejového...

Michal Švihálek vystřelil Motoru další tři bodyMichal Švihálek vystřelil Motoru další tři body

Michal Švihálek vystřelil Motoru další tři body

pátek, 7. listopadu 2014, 20:48Velké štěstí měli hokejisté budějckého Motoru při pátečním duelu 22. kola první ligy na ledě...

© 2011 - 2018 TRIMA NEWS, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení