Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Tříkrálový benefiční koncert se v Třeboni odehraje pro Nazaret

pondělí, 2. ledna 2017, 17:18

Šicí stroje, stoly na přípravu materiálu i šicí potřeby mají šanci získat klienti sociálně terapeutické dílny Nazaret v Borovanech. Potřebné peníze by mohl přinést Tříkrálový benefiční koncert. Ten se uskuteční v sobotu 7. ledna 2017 od 18 hodin v Divadle J. K. Tyla v Třeboni. Vystoupí na něm nežánrová skupina Cimbal Classic.

„Máme radost, že Nadace Divoké husy zdvojnásobí výtěžek koncertu. Podpořilo nás ale i Město Třeboň a další subjekty. Díky tomu budeme moci rozšířit právě práci s textilem,“ vysvětluje ředitelka Nazaretu, střediska Diakonie a misie Církve československé husitské, Marie Verboon Filipová.

V současné době v Borovanech poskytují sociální služby dospělým lidem s tělesným, mentálním a kombinovaným postižením nejen v denním centru, ale i sociálně terapeutické dílně. Zároveň provozují dvě chráněné dílny.

„Naším cílem je pomáhat našim klientům k co největší integraci. Kromě zvládání běžných každodenní činností právě v rámci ergoterapie pracují s keramikou nebo textilem,“ připomíná ředitelka Nazaretu.

Konání koncertu významně podpořilo Město Třeboň nebo Budějcká Drbna. Vstupenky je možné zakoupit na www.itrebon.cz nebo v infocentru na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Buděovicích.

Soutěž o vstupenky na Tříkrálový benefiční koncert (7. 1. – 18:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může pět čtenářů vyhrát dvě vstupenky na Tříkrálový benefiční koncert. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do čtvrteční 12. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Dílna Nazaret je v Borovanech.

Dvě volné vstupenky vyhráli čtenáři Marie Johnová, Kristýna Lettová, Tomáš Šnorek, Ivana Hanzlíková a Libuše Sujová. Blahopřejeme!

Tisková zpráva

Dílna NazaretDílna NazaretDílna NazaretDílna NazaretDivadlo Princezna ze mlejna

Kam dál?

Generálka na mistrovství světa se odehraje v Budvar aréně. České hokejové hry míří do BudějcGenerálka na mistrovství světa se odehraje v Budvar aréně. České hokejové hry míří do Budějc

Generálka na mistrovství světa se odehraje v Budvar aréně. České hokejové hry míří do Budějc

pondělí, 2. ledna 2017, 14:21České Budějovice mají velkou možnost vidět turnaj nejlepších čtyř evropských výběrů. Seniorské...

Loňská výroba Temelína by stačila k pokrytí téměř roční spotřeby českých domácnostíLoňská výroba Temelína by stačila k pokrytí téměř roční spotřeby českých domácností

Loňská výroba Temelína by stačila k pokrytí téměř roční spotřeby českých domácností

pondělí, 2. ledna 2017, 10:10Přesně 12,1 terawatthodiny elektřiny (TWh) loni vyrobila Jaderná elektrárna Temelín. Je to o 2 TWh...

Lednová nabídka prodejny 2. jakost nabízí držitelům věrnostní karty za nízké ceny pračku nebo myčkuLednová nabídka prodejny 2. jakost nabízí držitelům věrnostní karty za nízké ceny pračku nebo myčku

Lednová nabídka prodejny 2. jakost nabízí držitelům věrnostní karty za nízké ceny pračku nebo myčku

neděle, 1. ledna 2017, 16:32Vánoce sice skončily, ale na nákupy není nikdy pozdě. Co takhle využít slev a pořídit si domů...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o