Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Na začátku září proběhne nábor malých tenistů

úterý, 27. srpna 2019, 09:04

Budějcký tenisový klub LTC Tonstav – Service pořádá 3. září od 17 hodin nábor pro nejmenší zájemce. Nábor je určen zejména pro děti narozené v letech 2011 – 2014.

Zájemci mohou přijít do areálu LTC Tonstav-Service, který sídlí na Vltavském nábřeží 930/1. Děti by s sebou měly mít sportovní oblečení a obuv, tenisové vybavení je v klubu k zapůjčení. Kromě pohybových dovedností si děti vyzkouší první dovednosti s tenisovou raketou.

Na shledání s budoucími malými tenisty se těší trenérský tým LTC. Více informací poskytne Kateřina Horáková na telefonním čísle: 601 082 916 nebo sport@teniscb.cz.

Budějcký tenisový klub LTC Tonstav – Service pořádá 3. září od 17 hodin nábor pro nejmenší zájemce.Budějcký tenisový klub LTC Tonstav – Service pořádá 3. září od 17 hodin nábor pro nejmenší zájemce.Budějcký tenisový klub LTC Tonstav – Service pořádá 3. září od 17 hodin nábor pro nejmenší zájemce.Budějcký tenisový klub LTC Tonstav – Service pořádá 3. září od 17 hodin nábor pro nejmenší zájemce.Budějcký tenisový klub LTC Tonstav – Service pořádá 3. září od 17 hodin nábor pro nejmenší zájemce.

O čem píše Drbna.cz

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především mužeElektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Dnes, 11:42Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261...

Koupí bílé pastelky dnes mohou lidé přispět na pomoc nevidomýmKoupí bílé pastelky dnes mohou lidé přispět na pomoc nevidomým

Koupí bílé pastelky dnes mohou lidé přispět na pomoc nevidomým

Dnes, 09:17Koupí bílé pastelky dnes mohou lidé v Česku přispět na pomoc nevidomým a slabozrakým. Celonárodní...

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročněSTATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

úterý, 15. října 2019, 13:15Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o