Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Soutěže tenisových družstev jsou ve své polovině

středa, 30. května 2018, 12:52

V letošní sezoně reprezentuje budějcký tenisový klub LTC Tonstav – Service v soutěžích šest týmů.  Čtyři družstva hrají v mládežnických kategoriích a dva týmy v kategorii dospělých. A všichni reprezentanti klubu z jihočeské metropole si vedou znamenitě. Ovšem spoustu tenisových bitev mají ještě před sebou.

Velkého úspěchu dosáhlo nejmladší družstvo babytenistů, které si velice dobře vedlo v soubojích ve skupině, kterou vyhrálo a nominovalo se tak do krajského finále. Výborné výkony předváděli hráči také ve finálové skupině, ani zde nenašli přemožitele a tímto vítězstvím si družstvo zajistilo postup na Mistrovství České republiky družstev v babytenisu, které se uskuteční v září v Prostějově. Babytenisté mají tedy jako jediní své jarní soutěže družstev ukončené.

Ostatní týmy mají odehraná čtyři kola. Družstvo mladších žáků figuruje v polovině soutěže na průběžném čtvrtém místě. Na kontě má dvě výhry a dvě prohry se silnými soupeři. Cílem je udržení pozice v polovině tabulky. Starší žáci prohráli pouze jedenkrát a to s favoritem soutěže LTC Tábor 1903, se třemi výhrami a jednou prohrou si drží průběžné druhé místo ve skupině. 

Družstvo dorostu si s bilancí dvě prohry a dvě výhry drží průběžnou třetí příčku. Dorost čekají utkání s papírově slabšími soupeři, očekává se tedy boj o umístění na čelních příčkách v tabulce. Obě družstva dospělých byla zatím stoprocentně úspěšná a bez prohry vedou každé svoji skupinu.

Áčko v následujících dvou kolech čeká silný soupeř, vždy tým, který prozatím také ještě neprohrál, souboj o první místo v tabulce bude tedy ještě zajímavý.  

Pěkné tenisové zápasy budou na kurtech k vidění až do posledního červnového víkendu. Zajít se podívat můžete o sobotách nebo nedělích, více info a přehled utkání zjemci najdou na webu LTC Tonstav - Service České Budějovice.

Tisková zpráva

Štítky sport, tenis, LTC, zápas, soutěž, dorost, České Budějovice

V letošní sezoně reprezentuje budějcký tenisový klub LTC Tonstav – Service v soutěžích šest týmů.V letošní sezoně reprezentuje budějcký tenisový klub LTC Tonstav – Service v soutěžích šest týmů.V letošní sezoně reprezentuje budějcký tenisový klub LTC Tonstav – Service v soutěžích šest týmů.V letošní sezoně reprezentuje budějcký tenisový klub LTC Tonstav – Service v soutěžích šest týmů.V letošní sezoně reprezentuje budějcký tenisový klub LTC Tonstav – Service v soutěžích šest týmů.

O čem píše Drbna.cz

Babišova francouzská restaurace zavřelaBabišova francouzská restaurace zavřela

Babišova francouzská restaurace zavřela

čtvrtek, 17. října 2019, 12:52Restaurace Paloma ve francouzském Mougins, která patří do svěřenského fondu premiéra Andreje Babiše...

Fotografka Drbny Denisa Albaniová bodovala v Czech Press Photo. Získala cenu ČTKFotografka Drbny Denisa Albaniová bodovala v Czech Press Photo. Získala cenu ČTK

Fotografka Drbny Denisa Albaniová bodovala v Czech Press Photo. Získala cenu ČTK

čtvrtek, 17. října 2019, 12:04Nevídaný úspěch slaví redaktorka a fotografka Drbny Denisa Albaniová. Ta zvítězila v kategorii Cena...

Soud potvrdil podmínku a peněžitý trest za hajlování na akci SPDSoud potvrdil podmínku a peněžitý trest za hajlování na akci SPD

Soud potvrdil podmínku a peněžitý trest za hajlování na akci SPD

čtvrtek, 17. října 2019, 10:58Odvolací soud dnes potvrdil Radku Mansfeldovi půlroční podmínku a peněžitý trest 30 tisíc korun za...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o