Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Soutěže tenisových družstev jsou ve své polovině

středa, 30. května 2018, 12:52

V letošní sezoně reprezentuje budějcký tenisový klub LTC Tonstav – Service v soutěžích šest týmů.  Čtyři družstva hrají v mládežnických kategoriích a dva týmy v kategorii dospělých. A všichni reprezentanti klubu z jihočeské metropole si vedou znamenitě. Ovšem spoustu tenisových bitev mají ještě před sebou.

Velkého úspěchu dosáhlo nejmladší družstvo babytenistů, které si velice dobře vedlo v soubojích ve skupině, kterou vyhrálo a nominovalo se tak do krajského finále. Výborné výkony předváděli hráči také ve finálové skupině, ani zde nenašli přemožitele a tímto vítězstvím si družstvo zajistilo postup na Mistrovství České republiky družstev v babytenisu, které se uskuteční v září v Prostějově. Babytenisté mají tedy jako jediní své jarní soutěže družstev ukončené.

Ostatní týmy mají odehraná čtyři kola. Družstvo mladších žáků figuruje v polovině soutěže na průběžném čtvrtém místě. Na kontě má dvě výhry a dvě prohry se silnými soupeři. Cílem je udržení pozice v polovině tabulky. Starší žáci prohráli pouze jedenkrát a to s favoritem soutěže LTC Tábor 1903, se třemi výhrami a jednou prohrou si drží průběžné druhé místo ve skupině. 

Družstvo dorostu si s bilancí dvě prohry a dvě výhry drží průběžnou třetí příčku. Dorost čekají utkání s papírově slabšími soupeři, očekává se tedy boj o umístění na čelních příčkách v tabulce. Obě družstva dospělých byla zatím stoprocentně úspěšná a bez prohry vedou každé svoji skupinu.

Áčko v následujících dvou kolech čeká silný soupeř, vždy tým, který prozatím také ještě neprohrál, souboj o první místo v tabulce bude tedy ještě zajímavý.  

Pěkné tenisové zápasy budou na kurtech k vidění až do posledního červnového víkendu. Zajít se podívat můžete o sobotách nebo nedělích, více info a přehled utkání zjemci najdou na webu LTC Tonstav - Service České Budějovice.

Tisková zpráva

Štítky sport, tenis, LTC, zápas, soutěž, dorost, České Budějovice

V letošní sezoně reprezentuje budějcký tenisový klub LTC Tonstav – Service v soutěžích šest týmů.V letošní sezoně reprezentuje budějcký tenisový klub LTC Tonstav – Service v soutěžích šest týmů.V letošní sezoně reprezentuje budějcký tenisový klub LTC Tonstav – Service v soutěžích šest týmů.V letošní sezoně reprezentuje budějcký tenisový klub LTC Tonstav – Service v soutěžích šest týmů.V letošní sezoně reprezentuje budějcký tenisový klub LTC Tonstav – Service v soutěžích šest týmů.

O čem píše Drbna.cz

Plaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematikyPlaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematiky

Plaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematiky

sobota, 24. srpna 2019, 17:02Ministr školství Robert Plaga (ANO) chce zrušit plánované zavedení povinné maturity z matematiky....

Letiště Praha z tendru na skenery vyloučilo Huawei a ZTELetiště Praha z tendru na skenery vyloučilo Huawei a ZTE

Letiště Praha z tendru na skenery vyloučilo Huawei a ZTE

sobota, 24. srpna 2019, 11:58Letiště Václava Havla vyloučilo z výběrového řízení na sedm celotělových skenerů čínské firmy...

Vedení ČSSD odmítlo odchod z vlády Andreje BabišeVedení ČSSD odmítlo odchod z vlády Andreje Babiše

Vedení ČSSD odmítlo odchod z vlády Andreje Babiše

pátek, 23. srpna 2019, 21:55Předsednictvo ČSSD dnes nepodpořilo odchod strany z vlády. Pro opuštění kabinetu hlasovalo 11 ze 42...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o