Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Děti si mohou prázdniny užít v tenisovém kempu budějckého klubu LTC

úterý, 5. června 2018, 12:02

Školní rok je u konce a letní prázdniny už klepou na dveře. Mnoho dětí odjíždí na tábory, prázdniny u prarodičů nebo dovolené u moře s rodiči. Dva měsíce jsou ale dlouhá doba a ne vždy se pro děti podaří vymyslet dostatečný program. Jednou z možností jsou každoroční tenisové kempy LTC Tonstav-Service České Budějovice, při kterých je pro malé tenisty připraven celodenní program.

„Každoročně po dobu celých letních prázdnin organizujeme pro nejmenší týdenní tenisové kempy, které jsou určeny pro děti od pěti let. Připraven je pro ně celodenní program s výukou tenisu, ale také dalšími zajímavými a zábavnými aktivitami včetně celodenního stravování a pitného režimu,“ popsala ředitelka klubu LTC Eva Svobodová.

Letošní prázdninový cyklus začíná v týdnu od 9. července, a poté se pokračuje všechny další týdny až do konce prázdnin. Program je pro děti připraven vždy od 8 do 15 hodin.

A na co se mohou děti v tenisových kempech těšit? „Každý týden od pondělí do pátku si u nás děti v rámci těchto kempů užijí spoustu zábavy a sportovního vyžití. Rodiče navíc mají jistotu, že jsou jejich děti v dobrých rukách. Nepotřebují ani svoji tenisovou výbavu, vše zajišťujeme, což určitě potěší tensové začátečníky, jejichž rodiče nemusí vynaložit žádné další finanční prostředky. Prázdninový kemp je vhodným vstupem do našeho klubu, většina absolventů prázdninových kempů poté pokračuje po prázdninách v naší tenisové škole,“ prozradila Svobodová s tím, že kemp se koná za každého počasí. „V případě deště máme náhradní řešení tenisových tréninků a zábavy v hale,“ dodala.

Cena kempu je tři tisíce korun pro členy klubu LTC, nově příchozí platí o stovku více. Podrobné informace jak děti přihlásit a přesný program najdete na webových stránkách klubu. 

O čem píše Drbna.cz

Plaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematikyPlaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematiky

Plaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematiky

sobota, 24. srpna 2019, 17:02Ministr školství Robert Plaga (ANO) chce zrušit plánované zavedení povinné maturity z matematiky....

Letiště Praha z tendru na skenery vyloučilo Huawei a ZTELetiště Praha z tendru na skenery vyloučilo Huawei a ZTE

Letiště Praha z tendru na skenery vyloučilo Huawei a ZTE

sobota, 24. srpna 2019, 11:58Letiště Václava Havla vyloučilo z výběrového řízení na sedm celotělových skenerů čínské firmy...

Vedení ČSSD odmítlo odchod z vlády Andreje BabišeVedení ČSSD odmítlo odchod z vlády Andreje Babiše

Vedení ČSSD odmítlo odchod z vlády Andreje Babiše

pátek, 23. srpna 2019, 21:55Předsednictvo ČSSD dnes nepodpořilo odchod strany z vlády. Pro opuštění kabinetu hlasovalo 11 ze 42...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o