Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Dvanáct kurtů, nová posilovna i dětské kempy. Vyhrajte poukázky do tenisového klubu

úterý, 3. července 2018, 16:52

Chcete si zahrát tenis, zacvičit si v posilovně nebo si jen tak posedět v restauraci? Ideální prostředí pro závodní tenisty, ale i pro sportovce z řad široké veřejnosti nabízí jeden z největších jihočeských tenisových klubů LTC Tonstav-Service České Budějovice. Tak si přijďte zahrát. Pro tři z vás je připravena tisícikorunová poukázka na služby klubu.

K dispozici v českobudějovickém areálu LTC Tonstav-Service České Budějovice je deset venkovních a dva kryté kurty určené pro celoroční provoz. Zabaví se tu i děti, klub provozuje tenisovou školu, která je vhodná pro děti již od pěti let. „Profesionální trenéři pečují nejen o nejmenší tenisty, ale v rámci tréninkového procesu i o další věkové kategorie hráčů. Klub má družstva závodních tenistů od nejmladší kategorie baby až po dospělé. Letošní soutěže družstev dopadly pro klub velice úspěšně.“ říká ředitelka klubu Eva Svobodová.

Navíc přichází letní prázdniny, a tak probíhají v areálu klubu LTC dětské tenisové kempy, kterými projde každoročně kolem stovky dětí. Nejmenší tenisté se na kempech naučí nejen základy tenisu, ale užijí si také spoustu zábavy.

V posledních letech prochází klub rozsáhlými úpravami nejen uvnitř budovy, ale i venku. „Měnily se vstupní prostory, recepce a pánské šatny. Rekonstrukce proběhla také v restauraci, která dostala úplně nový kabát a nabízí také příjemné venkovní posezení s výhledem na kurty. Letos je v plánu ještě rekonstrukce dámských šaten.  Dbáme také na obnovu zeleně a celkově příjemné prostředí,“ dodává ředitelka.

Letos také proběhla kompletní modernizace posilovny, která je krátce nově otevřena. „Určena je pro lidi, kteří mají raději pro svoje cvičení klid a pohodu, než přeplněná fitka,“ doplňuje Eva Svobodová.

Soutěž o poukázku do českobudějovického tenisového klubu

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou tři čtenáři vyhrát poukázku na tisíc korun na služby klubu LTC Tonstav-Service a dózu míčků. Stačí jen do úterý 10. července do 10:00 hodin správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování. 

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže. 

Soutěž skončila

Klub LTC České Budějovice letos 22. dubna oslavil už 118. narozeniny. Správně byla odpověď B?

Poukázku na tisíc korun na služby klubu LTC Tonstav-Service a dózu míčků vyhráli: Libor Chadim, Karolína Křivanová a Martin Dillinger. Gratulujeme!

Ideální prostředí pro závodní tenisty, ale i pro sportovce z řad široké veřejnosti nabízí jeden z největších jihočeských tenisových klubů LTC Tonstav-Service České Budějovice.Ideální prostředí pro závodní tenisty, ale i pro sportovce z řad široké veřejnosti nabízí jeden z největších jihočeských tenisových klubů LTC Tonstav-Service České Budějovice.Ideální prostředí pro závodní tenisty, ale i pro sportovce z řad široké veřejnosti nabízí jeden z největších jihočeských tenisových klubů LTC Tonstav-Service České Budějovice.Ideální prostředí pro závodní tenisty, ale i pro sportovce z řad široké veřejnosti nabízí jeden z největších jihočeských tenisových klubů LTC Tonstav-Service České Budějovice.Ideální prostředí pro závodní tenisty, ale i pro sportovce z řad široké veřejnosti nabízí jeden z největších jihočeských tenisových klubů LTC Tonstav-Service České Budějovice.

O čem píše Drbna.cz

Babišova francouzská restaurace zavřelaBabišova francouzská restaurace zavřela

Babišova francouzská restaurace zavřela

čtvrtek, 17. října 2019, 12:52Restaurace Paloma ve francouzském Mougins, která patří do svěřenského fondu premiéra Andreje Babiše...

Fotografka Drbny Denisa Albaniová bodovala v Czech Press Photo. Získala cenu ČTKFotografka Drbny Denisa Albaniová bodovala v Czech Press Photo. Získala cenu ČTK

Fotografka Drbny Denisa Albaniová bodovala v Czech Press Photo. Získala cenu ČTK

čtvrtek, 17. října 2019, 12:04Nevídaný úspěch slaví redaktorka a fotografka Drbny Denisa Albaniová. Ta zvítězila v kategorii Cena...

Soud potvrdil podmínku a peněžitý trest za hajlování na akci SPDSoud potvrdil podmínku a peněžitý trest za hajlování na akci SPD

Soud potvrdil podmínku a peněžitý trest za hajlování na akci SPD

čtvrtek, 17. října 2019, 10:58Odvolací soud dnes potvrdil Radku Mansfeldovi půlroční podmínku a peněžitý trest 30 tisíc korun za...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o