Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Do Českého Vrbného se sjeli vodáčtí veteráni. Své síly měřili na divoké vodě

sobota, 14. července 2018, 14:00

Vodácká událost s názvem Budweis white water Happy Days do Českého Vrbného u Českých Budějovic přilákala vodácké veterány. Ti se dnes, v sobotu 14. července, utkali v několika závodech na divoké vodě. Uskutečnilo se zde totiž Mistrovství České republiky veteránů a český pohár ve stejné kategorii. V neděli bude program pokračovat například závodem v paddleboardingu.

„Na kanál se tento víkend sjeli ti, kteří něco ve vodním slalomu znamenali a stále znamejí. Děje se tak při příležitosti Mistrovství republiky ve věkové kategorii veteránů. Tedy těm, kterým bylo 35 let a výše,“ uvedli organizátoři.

Sportovci se utkali v několika závodech, nechyběl sprint, slalom, board cross. Ještě je čeká závod massocros, neboli elimiační závod nafukovacích kanoí. Po vyhlášení výsledků si dnes, v sobotu 14. července, mohou návštěvníci užít i kulturní program s hudební produkcí. Přibližně od 19 hodin.

V neděli dopoledne se uskuteční Memoriál Karla Krejčího. Závod začíná v 9:30. V neděli budou na kanále také probíhat závody kajakcross a stand up paddleboard.

Do Českého Vrbného se sjeli vodáčtí veteráni. Své síly měřili na divoké vodě.Do Českého Vrbného se sjeli vodáčtí veteráni. Své síly měřili na divoké vodě.Do Českého Vrbného se sjeli vodáčtí veteráni. Své síly měřili na divoké vodě.Do Českého Vrbného se sjeli vodáčtí veteráni. Své síly měřili na divoké vodě.Do Českého Vrbného se sjeli vodáčtí veteráni. Své síly měřili na divoké vodě.

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročněSTATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Dnes, 13:15Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle...

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřebyDrtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Dnes, 12:15Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních...

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 autŠkoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Dnes, 11:43Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni....

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o