Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Do Českého Vrbného se sjeli vodáčtí veteráni. Své síly měřili na divoké vodě

sobota, 14. července 2018, 14:00

Vodácká událost s názvem Budweis white water Happy Days do Českého Vrbného u Českých Budějovic přilákala vodácké veterány. Ti se dnes, v sobotu 14. července, utkali v několika závodech na divoké vodě. Uskutečnilo se zde totiž Mistrovství České republiky veteránů a český pohár ve stejné kategorii. V neděli bude program pokračovat například závodem v paddleboardingu.

„Na kanál se tento víkend sjeli ti, kteří něco ve vodním slalomu znamenali a stále znamejí. Děje se tak při příležitosti Mistrovství republiky ve věkové kategorii veteránů. Tedy těm, kterým bylo 35 let a výše,“ uvedli organizátoři.

Sportovci se utkali v několika závodech, nechyběl sprint, slalom, board cross. Ještě je čeká závod massocros, neboli elimiační závod nafukovacích kanoí. Po vyhlášení výsledků si dnes, v sobotu 14. července, mohou návštěvníci užít i kulturní program s hudební produkcí. Přibližně od 19 hodin.

V neděli dopoledne se uskuteční Memoriál Karla Krejčího. Závod začíná v 9:30. V neděli budou na kanále také probíhat závody kajakcross a stand up paddleboard.

Do Českého Vrbného se sjeli vodáčtí veteráni. Své síly měřili na divoké vodě.Do Českého Vrbného se sjeli vodáčtí veteráni. Své síly měřili na divoké vodě.Do Českého Vrbného se sjeli vodáčtí veteráni. Své síly měřili na divoké vodě.Do Českého Vrbného se sjeli vodáčtí veteráni. Své síly měřili na divoké vodě.Do Českého Vrbného se sjeli vodáčtí veteráni. Své síly měřili na divoké vodě.

O čem píše Drbna.cz

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaciČeská pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Dnes, 18:09Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli...

Policie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantechPolicie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantech

Policie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantech

Dnes, 18:02Policisté vyšetřují poslankyni SPD z Karlovarského kraje Karlu Maříkovou kvůli jejím výrokům o...

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun rybKvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

sobota, 17. srpna 2019, 20:16Ve dvou pražských rybnících ve Vinoři se vyskytla kapří herpes viróza. Rybáři tak museli utratit na...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o