Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jihočeši uspěli na mistrovství Allkampf-Jitsu v Německu

neděle, 25. října 2015, 07:02

Čtyři jihočeské kluby vyslaly do Německa své borce na 14. Mezinárodní mistrovství Německa v sebeobranném systému Allkampf-Jitsu. V Bavorském Schwabmünchenu se v konkurenci 102 závodníků neztratili.

Kromě Jihočechů do Německa žádný jiný český klub nedorazil,“ uvedl trenér oddílů AKJ SKP České Budějovice a TJK Nové Hrady Martin Hermann. Jihočechy reprezentovali zástupci z oddílů bojových umění z Milevska, Písku, Nových Hradů a Českých Budějovic.

Soutěž v Allkampf-Jitsu se skládá ze třech disciplín - kata, randori a tameshi-wari, kdy se body dosažené v jednotlivých disciplínách sčítají. „Našim závodníkům se hned od začátku dařilo, když v kategorii ženy B obsadila 1. místo Denisa Bošanská z SKP České Budějovice. Mezi muži B vybojovali z Nových Hradů 1. místo Ladislav Bárta a v kategorii muži C získal 2. místo Tomáš Hermann,“ dodal dále Hermann. I v dalších kategoriích se Jihočeši neztratili a postupně získali 3. místo (Jaroslav Horský, SKP) a 2. místo (Martin Hermann) i Michal Strnad starší.

V soutěži družstev nad 18 let zvítězil díky skvěle zacvičené kata a synchronizovanému přerážení tým TJK Nové Hrady ve složení Martin a Tomáš Hermannovi a Ladislav Bárta. Stříbrnou medaili si odvezl tým SKP České Budějovice ve složení Denisa Patricie Bošanská, Jaroslav Horský a Michal Stolička. Mezi juniorskými družstvy se podařilo vybojovat stříbrnou medaili týmu ve složení Michaela a Libor Kuchařovi (Trhové Sviny) a David Králíček (SKP České Budějovice).

Závodníkům Sportovního klubu policie České Budějovice se dařilo i v žákovských a juniorských kategoriích. V kategorii K5 starší žákyně zvítězila Andrea Krebsová (SKP České Budějovice), 2. místo získala Michaela Kuchařová (Trhové Sviny) a v této kategorii obsadila 3. místo v disciplíně kata Lenka Přibylová (SKP České Budějovice).

V kategorii mladší žáci K2A zvítězil Michal Strnad mladší z SKP České Budějovice. Mezi mladšími žáky v kategorii K4 od 6. kyu zvítězil Jakub Veselka a druhou příčku obsadil Stanislav Svoboda (SKP České Budějovice). V kategorii starší žákyně K3A do 7.kyu zvítězila Blanka Bušková (Trhové Sviny) a stříbrnou medaili získala v této kategorii Tereza Vondrysková (SKP České Budějovice).

Dále v kategorii starší žáci do 7.kyu vybojoval 2. místo Ondřej Pancíř (Trhové Sviny). V juniorské kategorii JM2 zvítězil Libor Kuchař a další junior David Králíček získal 2. místo v kategorii JM1. Bronzovou medaili vybojovala v kategorii JW1 Barbora Neubauerová,“ dodal Hermann. V odpoledním bloku, který patřil sportovnímu zápasu Fighting, získal zlato Ladislav Bárta i Tomáš Hermann. 

O čem píše Drbna.cz

Babišova francouzská restaurace zavřelaBabišova francouzská restaurace zavřela

Babišova francouzská restaurace zavřela

Dnes, 12:52Restaurace Paloma ve francouzském Mougins, která patří do svěřenského fondu premiéra Andreje Babiše...

Fotografka Drbny Denisa Albaniová bodovala v Czech Press Photo. Získala cenu ČTKFotografka Drbny Denisa Albaniová bodovala v Czech Press Photo. Získala cenu ČTK

Fotografka Drbny Denisa Albaniová bodovala v Czech Press Photo. Získala cenu ČTK

Dnes, 12:04Nevídaný úspěch slaví redaktorka a fotografka Drbny Denisa Albaniová. Ta zvítězila v kategorii Cena...

Soud potvrdil podmínku a peněžitý trest za hajlování na akci SPDSoud potvrdil podmínku a peněžitý trest za hajlování na akci SPD

Soud potvrdil podmínku a peněžitý trest za hajlování na akci SPD

Dnes, 10:58Odvolací soud dnes potvrdil Radku Mansfeldovi půlroční podmínku a peněžitý trest 30 tisíc korun za...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o