Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jakuba hledají skoro týden. Nikdo ho ale neviděl

pátek, 16. ledna 2015, 18:27

Zoufalá rodina od minulého víkendu marně čeká, až devětadvacetiletý Jakub Zeman z Písku přijde domů. Jeho zmizení je opředené záhadou. Nikdo totiž neví, co se vlastně v noci ze soboty na neděli stalo. Naposledy jej viděl jeho tatínek kolem druhé hodiny ranní u Kamenného mostu.

Právě tam se oba po společné návštěvě restaurace rozloučili a rozešli. Jakub byl naposledy zachycen kamerovým systémem přibližně ve tři hodiny o několik set metrů dál u Platana, tedy vedle Nového mostu.

Podle písecké policejní mluvčí Kamily Čuřínové Ingrišové měl mladý muž u sebe finanční hotovost ve výši maximálně 200 Kč a mobilní telefon, ten je však od neděle nedostupný. A lokalizován byl právě v místech, kde se ztratila Jakubova stopa.

„Ten večer říkal servírce, že má všeho dost,“ napsal jeho bratr na svém facebookovém profilu. Ve zprávách FTV Prima poté zaspekuloval, že Jakub mohl spadnout do řeky, kde protékalo hodně vody.

„Já se obávám, že se šel třeba podívat, jak je dravá řeka... třeba blbou náhodou přepadl, protože měl lakýrky,“ uvedl v televizní relaci zoufalý Matěj Zeman. Koryto Otavy ve čtvrtek prohledali potápěči, nic ale nenašli.

Jakub Zeman, po němž bylo v neděli 11. ledna 2015 vyhlášeno celostátní pátrání, je přibližně 185 centimetrů vysoký, silnější postavy, má zelené oči a kratší hnědé vlasy. Na sobě měl tmavé modré džíny, lakýrky, černý kabát a černo-bílou šálu. Na levém předloktí má tetování.

Rodina vyvěsila po celém Písku letáky s informací, že se Jakub ztratil. Je na nich telefonní číslo 731 149 384. Pokud máte o pohřešovaném jakékoliv zprávy, ozvat se můžete i policistům na linku 158.

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadůFinanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Dnes, 09:45Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou...

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojíČeska pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Dnes, 09:42Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací...

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodujíPRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Dnes, 09:15Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o