Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Chtěla skočit z okna ubytovny. Strakoničtí policisté mladé ženě zachránili život

čtvrtek, 1. srpna 2019, 07:02

Díky rychlému zásahu se podařilo strakonickým policistům zachránit život mladé ženě, která chtěla v úterý odpoledne skočit z okna ubytovny v Povážské ulici ve Strakonicích. Žena měla zdravotní a psychické problémy. Po zásahu policistů byla předána do péče zdravotníků.

Strakoničtí policisté přijali oznámení o ženě, která stojí v okně ubytovny v Povážské ulici a chce skočit, v úterý odpoledne. Na místo se ihned vydala hlídka policie a také strážníci městské policie Strakonice. „Státní policisté se rozdělili, kdy kolegyně šla se strážníkem do druhého patra ubytovny, zatímco druhá smíšená hlídka směřovala pod okno, kde by se v případě skoku snažila ženu zachytit či zbrzdit pád,“ popsal situaci policejní mluvčí Milan Bajcura.

Hlídka v druhém patře jednala okamžitě. Strážník městské policie vyšplhal k ženě na balkonovou římsu a policistka se zatím dostala do bytu. O životě ženy rozhodovaly vteřiny, policistům stále opakovala důvody svého činu. „Tohoto psychického emočního rozpoložení policisté využili a ženu vytáhli přes balkon zpět do bytu,“ uvedl Bajcura.

Mladá žena byla ve velmi špatné zdravotní i psychické kondici a v bytě se svíjela v křečích. Na místo byli proto přivoláni zdravotníci, kteří ji převzali do péče a následně převezli do nemocnice.

O čem píše Drbna.cz

V čele víkendové návštěvnosti kin zůstal americký JokerV čele víkendové návštěvnosti kin zůstal americký Joker

V čele víkendové návštěvnosti kin zůstal americký Joker

Dnes, 14:51Největší návštěvnost v českých kinech o víkendu zaznamenal stejně jako o týden dřív americký...

VIDEO: Kopání i elektrické výboje. Skrytá kamera zachytila zacházení se zuboženými zvířatyVIDEO: Kopání i elektrické výboje. Skrytá kamera zachytila zacházení se zuboženými zvířaty

VIDEO: Kopání i elektrické výboje. Skrytá kamera zachytila zacházení se zuboženými zvířaty

Dnes, 12:22Při pohledu na video, které od minulého týdne koluje internetem, zůstává rozum stát. Skrytá kamera...

Stát se nemusí omlouvat za výroky Zemana o Peroutkovi, určil soudStát se nemusí omlouvat za výroky Zemana o Peroutkovi, určil soud

Stát se nemusí omlouvat za výroky Zemana o Peroutkovi, určil soud

Dnes, 11:39Stát se prostřednictvím ministerstva financí nemusí omlouvat vnučce novináře Ferdinanda Peroutky za...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o