Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 
Budějcká Drbna

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

KFC otevře v budějckém Mercury novou restauraci. Hledá do ní zaměstnance

úterý, 18. října 2016, 09:31

České Budějovice budou mít třetí restauraci oblíbeného fastfoodového řetězce KFC. Na dobré kuře tak budete mít možnost zastavit se nejenom u Globusu a v obchodním centru IGY, ale nově také v dopravně obchodním centru Mercury. Proto KFC hledá nové zaměstnance do svých tří restaurací v Budějcích.

Silná značka, která se neustále rozvíjí a rozšiřuje své pole působnosti. KFC, jedna z nejlepších sítí rychlého stravování, nabízí na jihu Čech pracovní příležitost každému, kdo se rád pohybuje v gastronomii. Nakonec ale nemusí skončit jen u toho. KFC totiž spouští náborovou kampaň na pozici restauračního pracovníka s možností rozvoje, růstu platu a dalších benefitů.

Kentucky Fried Chicken, co zkratka KFC znamená, si zakládá především na přátelském a týmovém prostředí v duchu klíčových hodnot firmy AmRest. Ta značku KFC provozuje. Za dobře odvedenou práci se zcela jistě dočkáte postupného navyšování platu, v týmu máte možnost flexibility při plánování jednotlivých směn a budete si moci vybrat, ve které z poboček chcete pracovat.

A pokud si zakládáte na kariéře, je KFC ideálním prostředím k profesnímu růstu. Hned devadesát procent členů managementu KFC vzešlo z vlastního týmu. To znamená, že za píli a pracovitost se vám vedení bezpečně odvděčí. Benefitů ale KFC nabízí ještě daleko více.

Přátelský a týmový kolektiv s vysokou možností kariérního růstu. To je nabídka KFC v Českých Budějovicích. Pokud máte zájem pro fastfoodový řetězec pracovat, neváhejte poslat svůj životopis na e-mailovou adresu budejovice@amrest.eu. Třeba právě vy budete tahounem jedné z restaurací KFC v Českých Budějovicích.

KFC – nábor zaměstnanců

O čem píše Drbna.cz

Největší negativa jablonecké přehrady? Záchody i vzhled stánkůNejvětší negativa jablonecké přehrady? Záchody i vzhled stánků

Největší negativa jablonecké přehrady? Záchody i vzhled stánků

Dnes, 15:48Přehradní nádrž Mšeno je srdcem Jablonce. V létě je u ní hlava na hlavě. Denně k ní míří desítky...

VIDEO: Chcete vidět mrtvé lidi? Vyfotit si je? Německý policista vyškolil českého řidičeVIDEO: Chcete vidět mrtvé lidi? Vyfotit si je? Německý policista vyškolil českého řidiče

VIDEO: Chcete vidět mrtvé lidi? Vyfotit si je? Německý policista vyškolil českého řidiče

Dnes, 15:10Statisíce shlédnutí získalo během krátké doby video, na kterém němečtí policisté „školí“ českého a...

PRŮZKUM: Dezinformací na českých webech před eurovolbami nepřibyloPRŮZKUM: Dezinformací na českých webech před eurovolbami nepřibylo

PRŮZKUM: Dezinformací na českých webech před eurovolbami nepřibylo

Dnes, 14:24Dezinformací na českých webech v souvislosti s volbami do Evropského parlamentu kvůli volbám přes...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o