Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Na budějcké výstaviště míří 5. ročník Svatebního veletrhu

pondělí, 9. ledna 2017, 13:48

Přehlídku novinek a trendů pro svatební sezonu 2017 nabídne jubilejní pátý ročník Svatebního veletrhu v Českých Budějovicích. Uskuteční se 14. ledna na budějckém výstavišti.

Potencionálním nevěstám se představí 14. ledna svatební odborníci na českobudějovickém výstavišti v multifunkčním pavilonu T. Ty by si neměly nechat ujít možnost výhodných nákupů od snubních prstýnků, až po zapůjčení svatebních šatů, které současný trh nabízí.

Na veletrhu půjde získat inspiraci, vyhlédnout si ideální šaty, doplňky, vysněné prstýnky, fotografa, koordinátorku a popřípadě místo na hostinu či obřad. Na jednom místě si objasníte možnosti, které jihočeský region přináší.

Veletrh je určen pro laickou i odbornou veřejnost. Hlavním tématem letošního veletrhu jsou venkovské svatby, hostiny a svatební obřady na statcích, farmách a ve stodolách.

Svatební veletrh obohatí zejména květinové dekorace a ukázkově naaranžované svatební stoly, slavobrány, ochutnávky dortů a pochutin.

„Součástí celého veletrhu je i doprovodný program. Návštěvníci se mohou těšit na módní přehlídky svatebních a společenských šatů a spodního prádla. Dále se mohou těšit na videoprojekce, soutěže o hodnotné ceny a mnoho dalšího. O své rady a zkušenosti se formou rozhovorů s moderátorem podělí odborníci. Moderátorkou akce bude Adéla Jirkalová z rádia Kiss Jižní Čechy,“ říká organizátorka Svatebního veletrhu Štěpánka Bendová.

Dvě stě prvních žen vstupujících na veletrh obdrží květinu, svatební metr, magazíny či slevové kupóny.

Foto Michal Krninský

Svatební veletrhSvatební veletrhSvatební veletrhSvatební veletrhSvatební veletrh

O čem píše Drbna.cz

Plaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematikyPlaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematiky

Plaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematiky

sobota, 24. srpna 2019, 17:02Ministr školství Robert Plaga (ANO) chce zrušit plánované zavedení povinné maturity z matematiky....

Letiště Praha z tendru na skenery vyloučilo Huawei a ZTELetiště Praha z tendru na skenery vyloučilo Huawei a ZTE

Letiště Praha z tendru na skenery vyloučilo Huawei a ZTE

sobota, 24. srpna 2019, 11:58Letiště Václava Havla vyloučilo z výběrového řízení na sedm celotělových skenerů čínské firmy...

Vedení ČSSD odmítlo odchod z vlády Andreje BabišeVedení ČSSD odmítlo odchod z vlády Andreje Babiše

Vedení ČSSD odmítlo odchod z vlády Andreje Babiše

pátek, 23. srpna 2019, 21:55Předsednictvo ČSSD dnes nepodpořilo odchod strany z vlády. Pro opuštění kabinetu hlasovalo 11 ze 42...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o