Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Thajské masáže Ban Thai pro vás mají v červnu dárek

čtvrtek, 2. června 2016, 14:17

Již od 1. června můžete opět zakoupit dárkové poukazy v akci 2+1 ZDARMA. Při zakoupení dvou poukazů na jakékoliv masáže, získáte od nás třetí poukaz zcela zdarma. Stačí si vybrat tři masáže a jednu si odnesete zdarma. Pokud si vyberete masáže v rozdílné cenové relaci, nedáme vám zdarma tu nejlevnější masáž, ale pro vaši maximální spokojenost vám odečteme 33 % z celkové ceny všech tří poukazů. Platnost těchto dárkových poukazů je do 31. srpna. Akce platí celý měsíc červen.

Udělejte radost tomu, na kom vám opravdu záleží a darujte mu zdraví. U nás v salónu si dopřejte masáž od rodilých thajských masérek a nově i maséra, kteří mají za sebou několik akreditací a léta zkušeností. Vyučeni jsou v chrámu Wat Pho v Bangkoku.

Na recepci vás přivítá česky mluvící personál, a tak veškeré formality můžete konzultovat s naší recepční. Ta přetlumočí masérkám vaše požadavky, upozorní masérku na případné zdravotní problémy a vy si poté můžete už jen nerušeně užívat masáž tělem i duší a relaxovat.

Dárkové poukazy si můžete zakoupit osobně v našich provozovnách nebo vám můžeme poukazy také zaslat poštou. Pro více informací neváhejte kontaktovat naši recepční na tel.: 776 880 677.

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročněSTATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Dnes, 13:15Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle...

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřebyDrtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Dnes, 12:15Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních...

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 autŠkoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Dnes, 11:43Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni....

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o