Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Fitness jako doma? Individuální přístup s profesionálním vedením

pátek, 6. ledna 2017, 11:07

Výjimečný a jedinečný přístup, mnoholeté zkušenosti a „klid na práci“. To nabízí Fitness jako doma Míry Hlaváče. Ideální místo, kam zamířit, pokud jste si dali novoroční předsevzetí. Ptali jsme se ho, co Fitness jako doma nabízí klientům.

Co si představit pod názvem Fitness jako doma?
Fitness jako doma je projekt, který vznikl v září minulého roku hlavně pro lidi vyžadující individuální přístup s profesionálním vedením. Klient je v celém fitness sám se svým trenérem! Nikdo jiný v té době do fitness nesmí, tedy má naprosté soukromí. Je to jedinečný způsob trénování, který je v běžném fitku prakticky nemožný a i v celé České republice zcela ojedinělý. Prostory i zázemí fitness jsou čisté a krásné. V ceně jedné lekce je zahrnut veškerý komfort. Nic víc prostě neplatíte.

Pro koho je určený?
Je to cvičení určené hlavně obézním ženám, ale i mužům. Tuto exkluzivitu využívají hlavně lidé, kteří se stydí chodit do veřejných fitness center nebo se nechtějí uvazovat smlouvou a platit měsíční členství ani vstupné. Pokud klient onemocní, nechce se mu chodit přes léto nebo prostě nemůže přijít – neplatí žádné storno poplatky a ani dále žádné členství. Je to cvičení bez závazků. A o to jde. Klient není ničím svazován ani omezen. Má čistou hlavu.

Jaké máte zkušenosti?
Říkat, že mě sport baví a je to můj druhý život, je asi zbytečné. To bych nedělal tuhle práci. Nejsem ale člověk, který zůstane stát na jednom místě a stagnuje. Důkazem jsou zkušenosti, které jsem získal na školeních a v praxi se svými klienty. Zároveň píši každý měsíc články do tištěné Budějcké Drbny o zdravém životním stylu (Drb style). Díky tomu všemu jsem se dozvěděl, co lidé opravdu chtějí a co jim chybí. Mnozí mne kontaktovali, zda bych je nemohl trénovat doma. Je to trend, ale sám dobře vím, že v domácích podmínkách není možné klientovi dát to, co v plně vybaveném fitness. Proto jsem spojil domácí prostředí s fitness vybavením, kde vám nebude na záda dýchat cizí člověk. Vy se tak budete citít v pohodě, což je pro vaše cíle to nejdůležitější. 

Co o Fitness jako doma říct závěrem?
Rozhodně to, co vždy tvrdím. Vyžadujte za své tvrdě nabité peníze maximum. Nespokojte se s průměrem a chtějte kvalitu. Bohužel v jiných fitness centrech potřebují jak fitka, tak i trenéři svého klienta nejlépe na dlouhé roky. Já chci to jediné – kvalitně odvedený trénink, profesionální přístup, přátelské prostředí, ale hlavně výsledky. Proto také přeji všem do nového roku hlavně pohodu a klid. O své zdraví se postaráte sami, to je pouze ve vašich rukách. A nebo v mých. (úsměv)

Více na www.fitnessjakodoma.cz.

Míra HlaváčMíra HlaváčFitness jako domaFitness jako domaMíra Hlaváč

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročněSTATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Dnes, 13:15Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle...

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřebyDrtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Dnes, 12:15Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních...

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 autŠkoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Dnes, 11:43Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni....

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o