Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Viscofan CZ: Firma, která si cení svých zaměstnanců

neděle, 10. září 2017, 18:45

Společnost Viscofan CZ, výrobce a dodavatel kompletního sortimentu umělých střívek, je jedním z největších zaměstnavatelů v Českých Budějovicích. To ví každý druhý. Při pohledu zblízka lze ovšem zjistit i to, že Viscofan CZ už přes dvacet let nabízí kvalitní pracovní podmínky a prostředí.

Po celém světě naleznete síť továren skupiny Viscofan, která je největším výrobcem umělých střívek na světě. Společnost Viscofan CZ je součástí této silné mezinárodní skupiny a její výrobky se staly součástí každodenního života většiny populace. Bez střívek z Viscofanu by si nikdo nemohl pochutnat na párku s hořčicí, grilované klobáse, šunkovém chlebíčku nebo dobrém suchém salámu. 

Viscofan patří mezi společnosti živící světovou populaci, protože dodává střívka do více než 100 zemí světa. Společnosti se daří i v České republice. Českobudějovický závod aktuálně zaměstnává přes sedm set lidí a nadále se rozrůstá. Vedení firmy si uvědomuje, že za jejím úspěchem jsou právě zaměstnanci, proto se snaží dělat maximum pro jejich spokojenost. 

„Nastavili jsme atraktivní systém odměňování a doplňkových benefitů, mzdy navyšujeme pravidelně. Neustále pracujeme na vylepšování pracovního prostředí. Přímo v areálu jsme například vybudovali moderní podnikovou restauraci, kde je zajištěno stravování i pro pracovníky v nepřetržitých provozech, to znamená snídaně, oběd a večeře po sedm dní v týdnu. Zároveň pro naše lidi pořádáme řadu mimopracovních akcí a podporujeme různé volnočasové spolky a aktivity zaměstnanců a jejich rodin,“ doplňuje manažerka personálního oddělení Jana Kalkušová.

O čem píše Drbna.cz

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartouNová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

Dnes, 11:57PSD2 je opatření, které napomáhá držitelům karet ještě k větší bezpečnosti při platbách kartou...

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green DayNa příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

Dnes, 11:33Na festivalu Rock for People příští rok vystoupí americká punk rocková legenda Green Day. Do Hradce...

V týdnu se ochladí, čekají se mrazíky, na horách i sněhové vločkyV týdnu se ochladí, čekají se mrazíky, na horách i sněhové vločky

V týdnu se ochladí, čekají se mrazíky, na horách i sněhové vločky

Dnes, 11:09Během tohoto týdne se citelně ochladí, meteorologové očekávají přízemní mrazíky a na hřebenech hor...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o