Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Dnes odpoledne se děti promění v profesionální závodníky

sobota, 21. května 2011, 12:07

Touží se Vaše ratolest stát alespoň na jeden den profesionálním bikerem? Tento sen se nyní může dětem splnit. Dnes se totiž na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích uskuteční již třetí závod nového projektu cyklistických závodů pro děti TOUR DE KIDS. Start závodu je ve 14 hodin, délka trasy se pohybuje od 50 metrů do 1 kilometru, podle věku závodníka.

 

Do závodu se může přihlásit každý, horní věková hranice je 13 let, dívky a chlapci soutěží odděleně. Závodníci musí mít cyklistické helmy.

Projektem Tour de Kids se organizátoři snaží oslovit děti, pro které není kolo profesionální záležitost, ale které by si rádi zazávodily jako profesionálové. Většina profesionálních závodníků právě na takovýchto závodech začínala.

Pro všechny účastníky jsou připraveny dárky jen za registraci na závody  - děti se mohou těšit na trička, cereální snack, pamětní list a časopis, vítězové pak získají zajímavé dárky v hodnotě přes 3 tisíce korun, lákadlem je především speciální cyklistický dres Tour de Kids. Na akci je naplánována řada doprovodných soutěží o senzační ceny.  Na pódiu se objeví klaun Čiko, který si připravil uplně nový zábavný pořad, který je opravdu plný kouzel, soutěží, písniček, animačních tanečků a samozřejmě dárečků. Děti se s ním mohou také nechat vyfotit.

Vstup na akci je zdarma, startovné na závod je při online registraci a platbě 60 korun, při on-line registraci a platbě na místě 80 korun. Je také možnost zaregistrovat se na místě před závodem přímo na náměstí.Více informací na www.tourdekids.cz

Autor: Magdalena Hladíková
 

O čem píše Drbna.cz

Podle studií je na internetu závislá polovina mladýchPodle studií je na internetu závislá polovina mladých

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

Dnes, 13:59Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou...

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v OstravěČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

Dnes, 11:35Většina ostravských místních organizací přišla o licenci. Rozhodlo o tom dnes předsednictvo strany,...

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitěTÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

Dnes, 11:29Organizovaný zločin v České republice se za posledních 30 let posunul od krádeží aut, prostituce a...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o