Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jihočeská jízdenka JIKORD plus usnadní cestování

neděle, 3. července 2016, 16:21

Ještě nikdy nebylo cestování po jižních Čechách tak jednoduché a levné. Ať už si chcete udělat výlet sami či vytáhnout celou rodinu, nabízí se jednoduché a efektivní řešení v podobě jihočeské jízdenky společnosti JIKORD. Tahle krasavice zajistí maximální zážitky za minimální peníz. Jedná se o celodenní cestovní doklad, s nímž pohodlně využijete vlaky, autobusy a dokonce i městské hromadné dopravy po celých jižních Čechách.

S jihočeskou jízdenkou JIKORD plus si tak můžete naplánovat celodenní rodinný výlet za kulturou, památkami, gastronomií, přírodou nebo příbuznými. Jízdenka platí po celém území jižních Čech a kromě toho ji lze směle využít i na lince WA15 Telč – Raabs an der Thaya (i v Kraji Vysočina a Dolním Rakousku) a dále na celé lince 433 710 Zelené autobusy (i v Plzeňském kraji). Vzájemné uznávání jízdenek JIKORD plus platí pro všechny tratě a linky veřejné regionální dopravy na území Jihočeského kraje a na trati č. 190 v úseku Nepomuk – České Budějovice na části Plzeňského kraje, v celé délce tratě č. 191 Nepomuk – Blatná na části Plzeňského kraje, na trati č. 200 v úseku Březnice – Protivín na části Středočeského kraje, v celé délce tratě č. 203 Březnice - Strakonice na části Středočeského kraje, na trati č. 220 v úseku Olbramovice – České Budějovice na části Středočeského kraje, v celé délce tratě č. 224 Tábor – Horní Cerekev na části Kraje Vysočina, na trati č. 225 v úseku Kostelec u Jihlavy – Veselí nad Lužnicí na části Kraje Vysočina a v celé délce tratě č. 227 Kostelec u Jihlavy – Slavonice v celé délce tratě.

Doklad je platný na celý jeden den s přesahem do třetí hodiny ranní dne následujícího. Cena je jednotná a velice příznivá. Stojí 250 korun a ve všední den se sveze jeden dospělý spolu s jedním dítětem do 15 let. O víkendech a svátcích je pak nabídka ještě zajímavější, neboť na jediný doklad vycestuje celá rodina (dva dospělí a až tři děti) stále za jednotnou cenu 250 korun. V době od 5. srpna do 21. srpna je víkendová platnost jízdenky (2+3) rozšířena i na pracovní dny. Navíc v tomto termínu platí jízdenka u Českých drah až do 5. hodiny ranní dne následujícího a u  Dopravního podniku města České Budějovice až do 6. hodiny ranní dne následujícího.

Jihočeskou jízdenku JIKORD plus zakoupíte nejen na vlakových a autobusových nádražích, ale také ve vybraných turistických a informačních centrech, například v Budějcích, Českém Krumlově, Třeboni nebo v Lipně nad Vltavou a můžete ji využít i ve vozech hromadné dopravy v Písku, Táboře, Strakonicích, Prachaticích, Českých Budějovicích a Jindřichově Hradci. Podrobný seznam smluvních dopravců a distribučních míst naleznete na stránkách www.jihoceskajizdenka.cz.

S jízdenkou JIKORD plus tak můžete za jeden celý den navštívit nespočet míst a zažít řadu společných zážitků. Na své si přijde každý a výlet se dá naplánovat z jakékoliv světové strany. Během jednoho dne navštívíte několik jihočeských měst, pokocháte se historickými centry nebo přírodním bohatstvím a den zakončíte příjemnou lokální gastronomií. Tipy na výlet rovněž naleznete na výše zmíněných stránkách.

Jízdenka JIKORD plus v dohledné době bude nabízet možnost slevy ze základního vstupného minimálně o dvacet procent do vybraných kulturních zařízení, například muzeí po celém Jihočeském kraji.

Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

Dnes uvidíme částečné zatmění Měsíce, na obloze se objeví i Jupiter a SaturnDnes uvidíme částečné zatmění Měsíce, na obloze se objeví i Jupiter a Saturn

Dnes uvidíme částečné zatmění Měsíce, na obloze se objeví i Jupiter a Saturn

Dnes, 14:04Dnes půl hodiny před půlnocí nastane hlavní fáze částečného zatmění Měsíce. Do plného zemského...

Zákaz vstupu do Krkonoš? Na přemíru odpadků a nevychované turisty si stěžuje vládce horZákaz vstupu do Krkonoš? Na přemíru odpadků a nevychované turisty si stěžuje vládce hor

Zákaz vstupu do Krkonoš? Na přemíru odpadků a nevychované turisty si stěžuje vládce hor

Dnes, 13:50Od 1. srpna nebudou moci lidé vstoupit do Krkonoše. Alespoň tak by si to přál vládce hor Krakonoš,...

Politolog: Spor o výměnu ministra se může protáhnout do podzimuPolitolog: Spor o výměnu ministra se může protáhnout do podzimu

Politolog: Spor o výměnu ministra se může protáhnout do podzimu

Dnes, 13:32Není vyloučeno to, že se spor o výměnu ministra kultury protáhne až do podzimu, míní Lubomír...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o