Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jihostroj-koncert

pondělí, 18. dubna 2011, 20:10

Ještě před vystoupením skupiny Kabát zažily Budějce koncert z úplně jiné branže. Jihostroj ve velkém stylu pod taktovkou dirigenta Míchala Sládečka smetl v pátém zápasu semifinále play off extraligy volejbalu příbramské Kocoury. A jak se všechno seběhlo?

Po přetahované v úvodním setu, kdy si každý ze soupeřů připisoval po bodu až do stavu 8:7, začal Jihostroj nabírat na obrátkách a první set vyhrál přesvedčivě 25:16. V podobném duchu probíhaly i další dva  sety, které Jihostroj vyhrál 25:13 a 25:14.

Tady by mohla první stručná reportáž z tohoto utkání končit, ale asi by to bylo nespravedlivé, protože jsme přesvědčeni, že musíme ohromnou proměnu našich hráčů vyzdvihnout. A co se vlastně oproti předchozím dvěma zápasům stalo jiného?

Možná pomohl dle slov prezidenta Jihostroje pana Ing.Jana Diviše dnešní dopolední pohovor vedení s hráči. Pan Diviš nám prozradil, že se vedení Jihostroje snažilo mj. hráčům vysvětlit, že jsou důležitější věci na světě, než je sport, že se mají uvolnit a hrát pro radost ze hry.

Další rada se týkala varování před přemotivovaností, která při příbramských zápasech našim hráčům nezdravě svazovala nohy. A diváci ve Všesportovní hale byli svědky toho, že pohovor hráčů s vedením padl na úrodnou půdu. Všichni bezezbytku hráli fantasticky, což dokumentuje fakt, že Jihostroj ani jednou za celý zápas nestřídal.

O motivaci měli ostatně postaráno i domácí diváci, kteří se ze všech sil snažili přehlušit usilovné "bezmozkové" vuvuzely příbramských fanoušků. A my jako redakce jsme přesvědčeni, že se jim to náramně za pomoci skvělého výkonu našich borců povedlo.

Když totiž Jihostroj sbíral jeden bod za druhým, tak "kvíkaly" max. 2 ks vuvuzel a i ty postupně utichaly.

Co napsat závěrem? Snad jen to, že děkujeme našemu týmu ve složení Sukuba, Sládeček, Motys,Torcello, Mach, Fila a Juračka.

Ještě veliká prosba nás diváků výše uvedeným hráčům a nejenom jim (za lajnou byli připraveni neméně kvalitní borci Smrčka, Čajan, Michálek a Dvořák) - Uhrajte prosim Vás ve středu v Příbrami rozhodující čtvrtý bod!!!! Šetřete svoje i naše uši.

Za Vaše diváky děkuje

redakce Drbny

 

 

 

 

 

Krásný pohledPoslední porad Příbramským stejně nepomohla...

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizinceProvozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Dnes, 15:40Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v...

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsmanVarnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Dnes, 12:15Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje...

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromyVIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Dnes, 11:03Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí....

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o