Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Nešťastnou lásku řešil muž prášky a alkoholem

středa, 19. října 2011, 09:35

Toto se odehrálo včera ve večerních hodinách , kdy Městská policie přijala oznámení od záchranné služby o prověření situace v Pekárenské ulici. Zde se měl nacházet muž, který spolykal větší množství prášků. Ty měl následně zapít alkoholem a tímto způsobem se pokusit o sebevraždu.

Z tohoto důvodu byla na místo vyslána i autohlídka strážníků, která nešťastného muže v Pekárenské ulici skutečně nalezla.

Po příjezdu hlídky na místo zde strážníci nalezli muže sedět na studené zemi, jak zde brečí. Hlídka se proto muže zeptala, co se mu přihodilo a zdali je v pořádku. 33letý muž začal se strážníky ihned komunikovat a při této příležitosti hlídce sdělil, že se s ním rozešla přítelkyně a on proto spolykal plato léků tlumících depresivní stavy, které následně zapil větším množstvím alkoholu.

Na dotaz hlídky ohledně jeho zdravotního stavu strážníkům sdělil, že je mu strašně zle, chce se mu zvracet, a že není schopen se sám postavit na nohy. Když se o to několikrát pokusil, tak začal ztrácet stabilitu a padat na zem. Z tohoto důvodu byla o celé situaci zpětně vyrozuměna rychlá záchranná služba, která si muže převezla k ošetření do českobudějovické nemocnice. 

Autor: Václav Sup, MPČB

 

O čem píše Drbna.cz

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžekPraha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Dnes, 14:47Hlavní město vypoví memorandum z loňského září se společností Lime, která v metropoli provozuje...

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýraANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

Dnes, 14:30Určitě to zná každý z vás. Chcete zaplatit za drobný nákup platební kartou a prodejce vám sdělí, že...

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáháStát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Dnes, 13:23Ministerstvo financí zaplatilo víc než 70 tisíc korun jako pokutu za nezákonný postup prezidentské...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o