Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Tata / Bojs jedou od A do B. A zastavují se v B - Budějcích!

středa, 2. prosince 2015, 11:13

Už jen pár dní nás dělí od parádní show, kterou přivezou Tata / Bojs 4. prosince 2015 do unikátního industriálního prostředí smaltovny Sfinx v Českých Budějovicích. Koncert začne po 20. hodině. „Prostor jsme vybrali, protože dokonale sedí k projevu Tata / Bojs a úžasně tak dokreslí kompletní atmosféru celého koncertu,“ vysvětluje výběr prostoru organizátor koncertu Lukáš Zahradník.

Skupina Tata / Bojs přiveze přímo do vašich uší nové album A / B, na které fanoušci museli čekat dlouhé 4 roky! Album je řadově deváté - počet alb je viditelný i na obalu desky. Deska je navíc hodnocena hodně pozitivně! „Po strachu, že další album ‚tatáčů‘ bude už mimo realitu, se nakonec na svět vylouplo jako docela posluchatelná popová deska,“ hodnotí ve zkratce Mardoša z Tata / Bojs.

Z koncertů turné je nadmíru jasné, že ozdobou letošního podzimu bude i živá show „tatáčů“. Jak je u kapely zvykem (a jak dokazují koncerty turné), návštěvníky koncertů čeká barevná, do detailů propracovaná podívaná, slibující výjimečný zážitek, k tomu navíc dvoje bicí! Jako předskokan kapely vystoupí olomoučtí No Distance Paradise.

Lístky jsou ještě možné koupit, a to hned dvěma online způsoby: CBsystem - Ticketstream.

Kdo neholduje internetovým lístkům, může zajít do kavárny Široko v Široké ulici v Českých Budějovicích nebo do divadlení kavárny Kuloár v budově Jihočeského divadla.

„Pro ty, kteří neví, zda dorazí, nebo ne, tak bude dostatek lístků i na místě. I když si na místě maličko připlatíte,“ uzavírá Lukáš Zahradník.

Soutěž o vstupenky na vystoupení kapely Tata / Bojs

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát jednu vstupenku na vystoupení kapely Tata / Bojs. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 12. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Jde v pořadí o deváté album. Správně je tedy odpověď B. Volnou vstupenku vyhráli čtenáři Zuzana Jiříková a Miroslav Pechoušek. Blahopřejeme!

Napsal(a) Otta Kovařík

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

sobota, 19. října 2019, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

sobota, 19. října 2019, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

sobota, 19. října 2019, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o