Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Nesmrtelná legenda Blue Effect zahraje v sobotu v Českých Budějovicích!

čtvrtek, 3. prosince 2015, 09:02

Café Klub Slavie chystá na tento sobotní večer hudební pohlazení. Skupina Blue Effect v čele s Radimem Hladíkem vystoupí po 21. hodině v plné elektronické sestavě. Prostě v plné parádě!

„Do Budějc jezdíme opravdu rádi. Koncerty jsou zde vždy hojně navštěvované a šťavnaté. Doufám, že i letos tomu tak bude,“ těší se Radim Hladík z Blue Effect. „Pro nás je tento pravidelný koncert v prosinci svátkem. Celý rok se těšíme, až Radim Hladík rozezvučí svou kytaru tak, jak to umí jen on. Je to bigbítový mág a kytarový génius,“ vyhlíží sobotní koncert majitélé Café Klubu Slavie.

Nový Blue Effect je složen s muzikantů, kterým by Hladík mohl být dědečkem, ale jak říká: Já mám k těm klukům tak nějak mentálně blíž. Rozumím si s nimi víc než s vrstevníky.“

Hudební kritici hodnotí nový Blue Effect jako projekt, který je mnohem hudebně dál, než byly formace Blue Effect ze 70. a 80. let. Kapela je jednou z nejvíce hrajících uskupení u nás v zemi. Projezdila snad všechny festivaly a všude sklízí obrovský úspěch!

Lístky jsou k sehnání online na CBsystem nebo ve všech předprodejních místech CBsystemKdo neholduje internetu, může zajít i do Café Klubu Slavie, kde jsou k mání na baru. Dostatek lístků bude jistě i na místě v den koncertu. Dveře klubu se otevřou ve 20 hodin.

Soutěž o vstupenky na vystoupení kapely Blue Effect

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát jednu vstupenku na vystoupení kapely Blue Effect. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do sobotní 12. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Blue Effect zahrají v plné elektronické sestavě. Správně je tedy odpověď C. Volnou vstupenku vyhráli čtenáři Monika Forgáčová Karel Těmjak. Blahopřejeme!

O čem píše Drbna.cz

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procentSTUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

Dnes, 11:51Podíl neobydlených bytů na celkovém bytovém fondu v Praze jsou nižší jednotky procent. Vyplývá to...

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsalZeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Dnes, 09:47Bývalý prezident Václav Klaus, válečný veterán Emil Boček, srbský filmový režisér Emir Kusturica...

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

sobota, 19. října 2019, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o