Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Na Lannovce je nový hudební klub. Otevřeno má každý den

pondělí, 28. prosince 2015, 12:59

Na čísle popisném třiatřicet sídlí nově otevřený podnik, který zájemcům nabízí kavárnu i hudební zábavu. A právě dvě trojky jsou i v názvu – Music Club Lannova 33. Pro širokou veřejnost majitelé připravují Silvestrovskou party.

Něco podobného na frekventované budějcké ulici chybělo. Od 6. listopadu si ale nejen Budějčáci mohou dělat dny pestřejší v klubu Lannova 33. „Otevřeno máme každý den od 10 hodin. Jen v neděli máme od 12 hodin. V týdnu klub zavíráme o půlnoci a z pátka na sobotu a ze soboty na neděli pak ve čtyři hodiny ráno,“ upřesnila jednatelka firmy Lenka Kuchtová.

Každý pátek a sobotu se návštěvníci mohou těšit na speciální akce v doprovodu zkušených chlapíků za mixážním pultem. „Svým způsobem je každý klub specifický. U nás ale máme čepované pivo, což nebývá až tak zvykem a navíc kromě příjemného prostředí ručím i za naši profesionální obsluhu,“ říká Kuchtová.

Taneční prostory v Music Clubu Lannova 33 jsou pro 200 lidí. Majitelé si pro návštěvníky připravili i další vychytávky. V klubu jsou například šipky nebo dětský koutek. „Ten samozřejmě není určen pro večerní akce, ale fungujeme zároveň jako kavárna, takže k nám mohou přijít přes den i maminky s dětmi,“ dodává dále s úsměvem jednatelka.

A právě kavárna v Lannově 33 je lákavá. Nenabízí žádné klasické šálky, ale luxusní brazilskou kávu praženou ve Španělsku. K tomu nechybí ani dortíky a jiné zákusky. Po denním programu pak každý večer ze zcela nově pořízených repráků a za doprovodu světelných efektů začne hudební show.

Profesionální obsluha disponuje za barem širokým sortimentem alkoholických nápojů. „Není problém udělat míchané nápoje a koktejly. V peci můžeme připravit i několik druhů pizzy,“ upřesňuje Kuchtová s tím, že na léto klub chystá otevření předzahrádky i terasy.

Nejbližší akcí Music Clubu Lannova 33 bude Silvestrovská party. Hity uplynulého roku budou hrát dva DJové. Vstupenka stojí 150 korun a je v ní raut i láhev malého sektu.

Music Club Lannova 33Music Club Lannova 33Music Club Lannova 33Music Club Lannova 33Music Club Lannova 33

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

sobota, 19. října 2019, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

sobota, 19. října 2019, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

sobota, 19. října 2019, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o