Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Tenisky na druhý Fitness ples opět s sebou

středa, 24. února 2016, 09:55

Vrchol plesové sezony přichází v okamžiku, kdy instruktoři vymění činky a propocené dresy za večerní róbu a tenisky za lakovky a plesové střevíčky. Tenisky ovšem nezůstanou ležet v koutě. Netradiční ples Fitness 14 si nenechte ujít, zvána je široká veřejnost.

V pátek 4. března se uskuteční druhý ročník Fitness plesu v KD Vltava České Budějovice. Stejně jako loni bude celým večerem provádět oblíbený českobudějovický bavič Miloš Knor, známý z pořadu Na stojáka. Chybět nebude originální předtančení a nezapomenutelné půlnoční překvapení, které mělo loni ohromný ohlas, a proto se i letos o jeho ztvárnění postarají samotní instruktoři.

Taneční vyžití si užije opravdu každý. Pro ty nejnáruživější je přichystána speciální soutěž StarDance, při které si soutěžící budou moci vybrat tanečního partnera z řad instruktorů a soutěžit s ním před „odbornou“ porotou o zajímavou výhru.

Hodnotné ceny budou čekat na své vítěze také v bohaté tombole. Může se vám lehce stát, že po hlavním slosování odjedete z plesu na značkovém kole, nebo si budete moci konečně užít relaxační víkend ve Wellness hotelu Rezidence v Nových Hradech. Sportovní nadšenci pak jistě uvítají další z hlavních cen, totiž prémiové členství do Fitness 14.

Podtitul Fitness plesu zní Never Stop Cycling for Bazalka. Hlavním cílem plesu je najet co nejvíce kilometrů na indoor kolech. Specializovaný prodejce značkových čtyřkolek G4R totiž za každý ujetý kilometr na plese věnuje 100 korun centru Bazalka, které se stará o děti s těžkým zdravotním postižením. A proto tenisky berte rozhodně s sebou. Každý kilometr se počítá!

Druhý ročník Fitness plesu odstartuje 4. 3. 2016 v 19:00. Zváni jsou nejen klienti Fitness 14, ale i široká veřejnost. Přijďte podpořit centrum Bazalka a užít si noblesní večer s instruktory. Vstupenky zakoupíte na recepci Fitness 14. Více informací naleznete na Facebooku.

Soutěž o vstupenky na Fitness ples

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát po dvou vstupenkách na Fitness ples. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do nedělní 20. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Správná odpověď byla Ganbanjoku

Dvě vstupenky na Fitness ples vyhrály čtenářky Ivana Supuková a Leona Šťastná. Blahopřejeme!

Napsal(a) Jana Beránková

O čem píše Drbna.cz

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaciČeská pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Dnes, 18:09Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli...

Policie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantechPolicie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantech

Policie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantech

Dnes, 18:02Policisté vyšetřují poslankyni SPD z Karlovarského kraje Karlu Maříkovou kvůli jejím výrokům o...

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun rybKvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

sobota, 17. srpna 2019, 20:16Ve dvou pražských rybnících ve Vinoři se vyskytla kapří herpes viróza. Rybáři tak museli utratit na...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o