Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

University Band Contest zná své vítěze!

pátek, 18. března 2016, 13:35

Celostátní soutěž University Band Contest pro Jihočeský kraj má i letos vítěze. Je to kapela Quiet! Soutěže se zúčastnilo celkem šest kapel a ta nejlepší postoupila do celostátního kola. University Band Contest se pořádá od roku 2012 a již dvakrát se uskutečnila v klubu K2. Loňské kolo vyhrála kapela Náhodný Výběr.

 
University Band Contest 2016 - Vítěz kapela Quiet

University Band Contest 2016 / Děkujeme všem kapelám za účast a především divákům za skvělou atmosféru kterou vytvořili!

Zveřejnil(a) Klub K2 České Budejovice dne 13. březen 2016

 

Obě tyto kapely vystoupí již tento pátek v K2. Uslyšíte tedy momentální tvorbu mladých a nadějných kapel, které pravděpodobně ještě neřekly poslední slovo. Vstupné je symbolických 50 korun. 

Náhodný Výběr

Kapela původem ze Soběslavi vznikla v roce 2013. Zaměřuje se na styl pop-punk a právě nahrává své druhé CD. Chce s ním dokázat tolik, kolik jen bude možné. Kluci už hráli s kapelami jako je zakázanÝovoce, Rybičky 48 či Vypsaná fiXa Hrají je na několika českých rádiích. Náhodný Výběr už na svém kontě má i dva videoklipy. Parta spolu zažila spoustu věcí a hudbou si postupně plní své sny. 

Quiet 

Pět muzikantů z Českých Budějovic, kteří spolu hrají od roku 2012. Otírají se o styly jako pop, rock, alternative music, hip-hop nebo folk. Vše je završené slovenskými texty. Kapela za svoji existenci měla spousty EP, ať už klasické demo nahrávky, recesisticky laděnou píseň Prezident má swag, nebo písně ve spolupráci s 3P Crew (hip-hop). V roce 2015 však vydala své první oficiální album s názvem Vo svetle lámp, jehož písně tvoří nynější repertoár. Během loňského roku se kapela ukázala i jako support známých interpretů UDG, Voxel, zakázanÝovoce a zahrála si na kolínském festivalu Natruc. Na Vánoce vydala svůj první klip k písni Táto noc. V letošním roce byla kapela přizvána na koncertní tour po České republice s kapelou Liwid.

O čem píše Drbna.cz

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva rokySlovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva roky

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva roky

Dnes, 16:02Více než 30 tisíc lidí dorazilo o víkendu na jubilejní dvacátý ročník folklorních slavností...

Vládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorstvíVládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorství

Vládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorství

Dnes, 15:42Vládní protidrogová koordinátorka Jarmila Vedralová čelí podezření, že opsala část své bakalářské a...

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve FranciiPo letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Dnes, 14:04Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o