Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Letní Přeštěnice už v dubnu v Café Klubu Slavie

čtvrtek, 31. března 2016, 11:22

V českobudějovickém hudebním klubu Café Klub Slavie proběhne 9. dubna jeden ze tří plánovaných WARM UP večírků k festivalu OAMF Přeštěnice. V průběhu večera postupně vystoupí Sabina Křováková se svou kapelou, ska-punková Peshata, Pražáci Covers for Lovers a plzeňská Znouzectnost. Hlavního pořadatele této akce jsme zeptali, podle jakých kritérii vybíral zúčastněné kapely.

„Protože se jedná o první ročník, rozhodli jsme se zalovit ve vodách kapel spřízněných s festivalem. OAMF Přeštěnice si navíc vždy zakládal na přátelské, pohodové až rodinné atmosféře. Takže hlavním kritériem bylo, aby si kapely ‚sedly‘, a aby vše probíhalo takzvaně na pohodu. Proto nemáme klasického headlinera, ani vyloženého outsidera. Z jihočeského regionu jsme vybrali veselou ska-punkovou kapelu Peshata, z těch známějších jmen pak legendu českého folk-punk-rocku, kapelu Znouzectnost. Lahůdkou především pro mužskou část publika by měla být zpěvačka Sabina Křováková, která po vítězství v talentové soutěži SuperStar neusnula na vavřínech, ale naopak se svou skupinou Sabina objíždí české kluby a festivaly. Samozřejmě nemůže chybět ani kapela Covers for Lovers, která v minulém roce složila pro festival hymnu,“ vysvětluje Aleš Uhlíř.

Pro prvních sto návštěvníků bude k dispozici hned u vstupu zcela zdarma výběrové festivalové CD, které vzniklo minulý rok u příležitosti patnáctiletého výročí festivalu v Přeštěnici. Za zmínku určitě stojí i možnost zakoupení lístků na letní Přeštěnice v akci 1+1 (tedy ke každému zakoupenému lístku bude další jeden zdarma). Tato akce je ovšem omezena pro prvních 20 zájemců na každém koncertu akcí Přeštěnice WARM UP 2016.

„Máme připravenou speciální stage a několik překvapení. Doufáme, že se nám podaří navodit stejně pohodovou atmosféru, jaká je každý rok nedílnou součástí festivalu v Přeštěnici. Doražte se přesvědčit na některý z warm up koncertů a nezapomeňte, že letos je OAMF Přeštěnice 24. a 25. června! Budeme se těšit!“ uzavírá Aleš Uhlíř.

Přeštěnice WARM UP 2016

26. 3. (sobota) - | Milevsko | KD | - TOTÁLNÍ NASAZENÍ | Peshata, Covers, Sabina
9. 4. (sobota)  - | České Budějovice | Café Klub Slávie | ZNC | Peshata, Covers, Sabina
22. 4. (pátek) - | Praha | Rock Café | ZNC | Peshata, Covers, Sabina

Soutěž o vstupenky na Přeštěnice WARM UP 2016 v Café Klubu Slavie (9. 4.)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na Přeštěnice WARM UP 2016 v Café Klubu Slavie. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do středeční 14. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Oficiální písní je skladba Slunce nad Přeštěnicí. Správně je tedy odpověď C.

Dvě volné vstupenky vyhráli čtenáři Martin Křivský a Marie Švehlová. Blahopřejeme!

O čem píše Drbna.cz

Babiš považuje za zbytečnou diskusi, zda by podepsal aboliciBabiš považuje za zbytečnou diskusi, zda by podepsal abolici

Babiš považuje za zbytečnou diskusi, zda by podepsal abolici

Dnes, 11:22Premiér Andrej Babiš (ANO) považuje za zbytečnou diskusi, zda by pode požadavků ústavy podepsal...

Zeman loni řekl, že abolici Babišovi neudělí a názor nezměníZeman loni řekl, že abolici Babišovi neudělí a názor nezmění

Zeman loni řekl, že abolici Babišovi neudělí a názor nezmění

Dnes, 09:17Miloš Zeman před loňskou volbou prezidenta v České televizi prohlásil, že trestní stíhání premiéra...

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadůFinanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

čtvrtek, 19. září 2019, 09:45Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o