Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

VIDEO: Na Motorfestu vystoupily Sto zvířat nebo Kryštof

neděle, 8. května 2016, 12:16

Výtěžek ze vstupného i část obnosu z prodaného piva z premiérového ročníku festivalu Motorfest míří na podporu mládežnického hokeje v Českých Budějovicích. Na akci vystoupily kapely Kryštof, Wohnout, Vypsaná fixa nebo Sto zvířat. Festival, který začal už po poledni, navštívilo několik tisíc lidí. 

„Přesnou částku, kterou se nám podařilo získat na podporu mládeže, nedokážeme nyní vyčíslit. Budeme ji znát až v následujících dnech,“ řekl marketingový a PR ředitel klubu ČEZ Motor České Budějovice Tomáš Kučera.

V předprodeji si lidé objednali na 3500 lístků. Další zájemci si zakoupili vstupné přímo dnes. Jedním z hlavních důvodů zorganizování této akce je podle Kučery snaha připravit zábavu pro příznivce klubu a společně oslavit ukončení sezony, kdy klub vypadl v semifinále druhé nejvyšší hokejové soutěže. „Zároveň akce samozřejmě patří i mimohokejovým návštěvníkům,“ uvedl Kučera.

Zásadní odlišností od jiných hudebních koncertů takové velikosti je zapojení příznivců Motoru jako dobrovolníků pro organizacei festivalu. S přípravou pomáhali bez nároku na honorář. „Cílem bylo maximalizovat výtěžek festivalu, a ten věnujeme na financování činnosti těch nejmenších českobudějovických hokejistů, kteří se teprve začínají prohánět po ledě. Chceme, aby Motoru i nadále vyrůstaly nové hvězdy, kterým budou moci příznivci v budoucích letech fandit,“ dodal Kučera.

Motorfest 2016

Motorfest 2016

neděle, 8. května 2016, 11:30

Foto Dominik Svoboda | Zdroj ČTK

Sto zvířatVypsaná fiXaMichal HrůzaMotorfest

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísníPravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Dnes, 15:02Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě...

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdneVeterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Dnes, 14:19Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy...

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především mužeElektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Dnes, 11:42Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o