Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

VIDEO: Na Motorfestu vystoupily Sto zvířat nebo Kryštof

neděle, 8. května 2016, 12:16

Výtěžek ze vstupného i část obnosu z prodaného piva z premiérového ročníku festivalu Motorfest míří na podporu mládežnického hokeje v Českých Budějovicích. Na akci vystoupily kapely Kryštof, Wohnout, Vypsaná fixa nebo Sto zvířat. Festival, který začal už po poledni, navštívilo několik tisíc lidí. 

„Přesnou částku, kterou se nám podařilo získat na podporu mládeže, nedokážeme nyní vyčíslit. Budeme ji znát až v následujících dnech,“ řekl marketingový a PR ředitel klubu ČEZ Motor České Budějovice Tomáš Kučera.

V předprodeji si lidé objednali na 3500 lístků. Další zájemci si zakoupili vstupné přímo dnes. Jedním z hlavních důvodů zorganizování této akce je podle Kučery snaha připravit zábavu pro příznivce klubu a společně oslavit ukončení sezony, kdy klub vypadl v semifinále druhé nejvyšší hokejové soutěže. „Zároveň akce samozřejmě patří i mimohokejovým návštěvníkům,“ uvedl Kučera.

Zásadní odlišností od jiných hudebních koncertů takové velikosti je zapojení příznivců Motoru jako dobrovolníků pro organizacei festivalu. S přípravou pomáhali bez nároku na honorář. „Cílem bylo maximalizovat výtěžek festivalu, a ten věnujeme na financování činnosti těch nejmenších českobudějovických hokejistů, kteří se teprve začínají prohánět po ledě. Chceme, aby Motoru i nadále vyrůstaly nové hvězdy, kterým budou moci příznivci v budoucích letech fandit,“ dodal Kučera.

Motorfest 2016

Motorfest 2016

neděle, 8. května 2016, 11:30

Foto Dominik Svoboda | Zdroj ČTK

Sto zvířatVypsaná fiXaMichal HrůzaMotorfest

O čem píše Drbna.cz

Věrnostní program Mastercardu přináší členům unikátní privátní koncert legend Stereo MC‘sVěrnostní program Mastercardu přináší členům unikátní privátní koncert legend Stereo MC‘s

Věrnostní program Mastercardu přináší členům unikátní privátní koncert legend Stereo MC‘s

Dnes, 12:39Společnost Mastercard v rámci věrnostního programu Priceless Specials pořádá soutěž o 250 vstupenek...

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kulturyMédia spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Dnes, 11:02Novým ministrem kultury by se podle serverů Seznam Zprávy a Novinky.cz mohl stát někdejší ministr...

Trump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA GrónskoTrump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA Grónsko

Trump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA Grónsko

Dnes, 10:55Americký prezident Donald Trump dnes oznámil, že ruší zářijovou cestu do Dánska, neboť premiérku...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o