Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Úterý bude patřit VŠTE, po roce se znovu koná oblíbená Grilovačka

pondělí, 9. května 2016, 19:36

Areál Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích v úterý odpoledne ožije. Po roční odmlce se zde koná další ročník oblíbené Grilovačky. Skvělé pití, výborné jídlo a ještě lepší muzika. To vás zcela jistě čeká, když se na Okružní vydáte za zábavou.

Akci zahájí už v 16 hodin turnaj v zorbingu (ještě dnes se do něj mohou tříčlenné týmy přihlásit prostřednictvím facebookových zpráv Studentské unii VŠTE). Oficiální start Grilovačky je však naplánován o dvě hodiny později. V 19:30 půjde na scénu první kapela - Fabián Berka. Tu o hodinu později vystřídá Náhodný Výběr. Hřeb přijde ale až ve 22 hodin. Podium totiž bude patřit kapele Pub Animals, která jistě zazpívá jak starší písně, tak ty nové z alba Fatherland.

Od půlnoci se hudba rozjede ještě víc. Za mixážním pultem se postupně vystřídají DJ's Ramel, Runy, Melvin Coxx a Gizzy. Na párty ke konci semestru navíc nemusíte brát auto s sebou. Po celou dobu akce, která má plánovaný konec ve 4 hodin ráno, bude připraven svoz návštěvníků taxislužbou. 

O čem píše Drbna.cz

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkámDětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dnes, 15:42Zatímco děti mívají z malování fixy čirou radost, rodiče často děsí, z jakých povrchů bude potřeba...

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a HercegoviněVIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

Dnes, 14:14Policejní potápěči devátým rokem pomáhají při obnově Bosny a Hercegoviny. Díky jejich vysoké...

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská PravdaFOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

Dnes, 13:52Sovětské tanky v ulicích Českých Budějovic, vojáci Německé demokratické republiky a strach na...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o