Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jedeme za Vámi, vzkazuje Jihočeská filharmonie v povedeném videu

čtvrtek, 19. května 2016, 14:54

Jihočeští filharmonici v plném nasazení v městské dopravě? Nebo dokonce na katamaránu? Proč by ne… Mrkněte na klip s názvem Jedeme za Vámi! Jistě vám vykouzlí úsměv na tváři a z hudebního hlediska vás pohladí po duši. To zaručujeme.

Video bylo natočeno loni na podzim na Lipně a v Českých Budějovicích. Režie se ujal Petr Zikmund, o kameru a střih se postaral Filip Klár. Letecké záběry natočila společnost IDVIDEO.

Z videa je evidentní, že si filharmonici natáčení užívali naplno. Složení bylo následující: sólista - šéfdirigent Jan Talich, I. housle - koncertní mistr Martin Týml, II. housle - vedoucí skupiny Kristýna Kočová, viola - vedoucí skupiny Eva Mrkvicová,  kontrabas - vedoucí skupiny Vladislav Vorel, violoncello - koncertní mistr Jiří Šlechta.

O tom, že se video povedlo, svědčí i první komentáře na youtube. Lidé ho hodnotí slovy jako „úžasné, krásné, moc pěkné.“ A jak se líbí vám?

Možná se ptáte, co vlastně filharmonici v klipu hrají. Jedná se o Čtvero ročních období – Léto (třetí část s názvem Bouře). Autorem je samozřejmě Antonino Vivaldi.

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o