Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Již tuto neděli se uskuteční 9. charitativní fotbalová exhibice

čtvrtek, 26. května 2016, 13:15

Už podeváté. Ale tentokrát s několika změnami. Hlavní změnou bude zřejmě místo konání. Letošní ročník se totiž uskuteční na domovském stadionu Dynama České Budějovice – Střeleckém ostrově. Tou druhou je, že k vidění nebude pouze souboj Mádl teamu a Realu Top Praha. Tentokrát na zelený pažit vyběhne také tým složený z hráčů Motoru, Dynama a Jihostroje! Vše odstartuje v neděli 29. května od 13 hodin.

V loňském roce se povedlo vybrat neuvěřitelných 150 tisíc korun a organizátoři budou chtít toto číslo minimálně vyrovnat. Však diváci, kteří na Střelecký ostrov dorazí, si budou moci prohlédnout celou plejádu hvězd. Fanoušci se můžou těšit na spoustu herců, zpěváků nebo sportovců. Jmenujme například Vojtu Kotka, Vojtu Dyka, Alexandera Saláka a další.

Celé odpoledne se ale neponese pouze ve fotbalovém duchu. Stejně jako v loňském roce otevře svůj charitativní bazar Emma Smetana. V tomto bazaru si budou moct návštěvníci koupit různé předměty od známých osobností.

Výtěžek z celé akce poputuje na dětské oddělení Nemocnice České Budějovice a centru Arpida.

Akci obohatí také čtyři koncerty. Vystoupí Xindl X, Ewa Farna, poslední vítězka československé superstar Emma Drobná a na závěr to rozbalí Ready Kirken. Poté je připravena také autogramiáda.

Celým programem budou provázet skvělí moderátoři Adéla Jirkalová a Milan Džuba.

Samozřejmostí budou také různá skákadla, doprovodné fotbalové atrakce a další soutěže pro děti.

Vstupné je stanoveno na 50 korun, pro děti do deseti let za 20 korun. Lístky můžete kupovat v předprodeji, ale od 11:30 také na místě.

Program:

12:00 otevření areálu
13:00 vystoupení: Xindl X
14:00 první utkání: Mádl team - Budějcké mašiny (Motor, Dynamo, Jihostroj)
15:00 vystoupení: Emma Drobná
15:20 druhé utkání: Real Top Praha - Budějcké mašiny
16:20 vystoupení: Ewa Farna
16:40 třetí utkání: Mádl team - Real Top Praha
17:30 vystoupení: Ready Kirken a zároveň autogramiáda
18:00 závěr

Účastníci: Jiří Mádl, Xindl X, Ewa Farna, Ema Drobná, Adam Mišík, Vojtěch Kotek, Vojta Dyk, Alexander Salák, Martin Hanzal, Emma Smetana, Nikol Švantnerová, Robert Záruba, Jitka Nováčková, Braňo Holíček, Martin Latka, Johny Machette, Jiří Novotný, Ladislav Hampl, Tomáš Novotný, Michal Čoudek, Leoš Noha, Pavel Mádl, Jakub Smrž, Jiří Kladrubský, Jordan Haj, Michal Chovan, Tomáš Pešír, Josef Straka, Petr Sailer, Roman Vráblík, Jiří Babica, Pavol Švantner, Tomáš Kučera, Karel Diviš, Stanislav Bednařík, Pavel Kantor, Tomáš Nouza, Zdeněk Piškula, Jakub Suchánek, Jakub Janatka, Petr Benát, Tomáš Fila, Michal Klesa, Jiří Kraffer, Radek Mach, Standa Marek, Jaromír Plocek, Radim Pouzar.

Další informace na: www.exhibice.cz

Napsal Aleš Skok | Foto Jan Homolka

O čem píše Drbna.cz

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budkyO2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

Dnes, 11:31Největší tuzemská telekomunikační firma O2 požaduje od státu 106 milionů korun za poskytování...

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobekMóda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Dnes, 11:02Módní oblečení značky Orsay uhrazené platební kartou Mastercard nebo Maestro je od 22. srpna až do...

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšitODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

Dnes, 10:27V ČR stále moc nefunguje podpora rozvoje nadaných dětí. Legislativa s podporou jejich vzdělávání...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o