Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Dětský den a poté folk. Taková bude sobota na Včelné

pátek, 27. května 2016, 11:25

Řídíš ty? Tak často začíná večer, když se lidé z okolí Budějc chystají za zábavou. Za většími akcemi totiž musí přijet do centra města. V sobotu se ale role obrátí. Spolek Včelňáci totiž pořádá dětský den završený folkovým večerem a pro změnu to budou Budějčáci, kdo za kulturou vycestuje.

Ve spolku Včelňáci se sdružují lidé, kteří chtějí pozvednout kulturní vyžití a společenské dění na Včelné. Na svědomí mají například také již uskutečněné vepřové hody, akci Věda na vsi nebo lampionový průvod. Dětský den s folkovým večerem je další na řadě.

Celá akce se uskuteční na místním hřišti, kde už ve 14:00 začne odpoledne věnované dětem. Dětský den má pro letošek téma Western a Indiáni, takže se nezapomeňte patřičně vystylizovat. Děti se po příchodu zaregistrují (nejpozději do 15:30) a poté budou procházet stanovišti s úkoly. Na konci budou mít možnost svézt se na koni a také uvidí netradiční představení s koňmi. Dětský den má konec naplánován na půl šestou večerní.

V 18:00 pak na stejném místě plynule naváže folkový večer. Největším lákadlem je jistě skupina Nezmaři, ale těšit se můžete také na The Greens nebo Yamaband. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji na smstiket za 160 nebo na místě za 180 korun. Kapely vystoupí i v případě nepřízně počasí, kdy by se akce přesunula do KD Včelná.

 

Napsal Jaroslav Pešek | Foto archiv kapely

O čem píše Drbna.cz

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budkyO2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

Dnes, 11:31Největší tuzemská telekomunikační firma O2 požaduje od státu 106 milionů korun za poskytování...

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobekMóda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Dnes, 11:02Módní oblečení značky Orsay uhrazené platební kartou Mastercard nebo Maestro je od 22. srpna až do...

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšitODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

Dnes, 10:27V ČR stále moc nefunguje podpora rozvoje nadaných dětí. Legislativa s podporou jejich vzdělávání...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o