Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Masné krámy FEST začne v pátek. A omezí dopravu u náměstí

neděle, 19. června 2016, 06:35

Okolí Masných krámů příští týden výrazně ožije při druhém ročníku festivalu Masné krámy FEST. Od pátku do neděle bude hrát živá hudba.

Festival se uskuteční podruhé a části ulic Krajinská a Hroznová opět zaplní hudební pódium, venkovní bar a velký pivní stan. Posezení u tankového kroužkovaného ležáku a grilovaných specialit zpříjemní hostům živá hudba nebo pivní soutěže,“ říká mluvčí Budějovického Budvaru Petr Samec. Vstup na festival je zdarma.

Loňský první ročník našeho festivalu se hostům líbil. Zjistili jsme, že živá hudba v kombinaci s víkendovým obědem na čerstvém vzduchu a s procházkou centrem města je pro mnoho lidí velmi přitažlivá. Zároveň chceme odměnit naše stálé hosty před jejich odjezdem na prázdniny,“ dodal vedoucí oddělení Gastro z Budějovického Budvaru Tomáš Olejník.

Dopravu čekají uzavírky

Částečně uzavřeny budou kvůli festivalu ulice Krajinská a Hroznová. „Je to z důvodu zajištění bezpečnosti účastníků akce. Uzavírka bude platit už v pátek od 10 hodin do nedělní půlnoci,“ upřesnila mluvčí českobudějovické radnice Jitka Welzlová.

Krajinská ulice bude uzavřena od náměstí Přemysla Otakara II. ke křižovatce ulic Hroznová a Krajinská. Hroznová ulice v úseku křižovatka ulic Hroznová a Krajinská po ulici Česká. Objízdná trasa bude vedena ulicemi U Černé věže - náměstí Přemysla Otakara II. – Radniční – Česká.

Program Masné krámy FEST:

Pátek 24. červen:

  • 19:00: zahájení
  • 20:00 – 22:00: živá hudba ABBA Revival

Sobota 25. červen:

  • 12:00 – 14:00: živá hudba Lazareth
  • 14:00 – 15:00: DJ, pivní soutěže
  • 15:30 – 17:00: živá hudba Trio Traktůrek
  • 17:30 – 18:30: DJ, pivní soutěže
  • 19:30 – 22:00: živá hudba GIN FIS

Neděle 26. červen:

  • 12:00 – 14:00: živá hudba Lazareth

Napsal Michal Heřman | Foto Jan Luxík

Štítky Masné krámy FEST

O čem píše Drbna.cz

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva rokySlovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva roky

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva roky

Dnes, 16:02Více než 30 tisíc lidí dorazilo o víkendu na jubilejní dvacátý ročník folklorních slavností...

Vládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorstvíVládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorství

Vládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorství

Dnes, 15:42Vládní protidrogová koordinátorka Jarmila Vedralová čelí podezření, že opsala část své bakalářské a...

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve FranciiPo letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Dnes, 14:04Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o