Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

První ročník minifestivalu Chlumec k sobě se vydařil

sobota, 27. srpna 2016, 20:25

I v Chlumci to žije. O tom se mohli místní přesvědčit nedávno v rámci pilotního ročníku festivalu Chlumec k sobě. Za skvělého letního počasí odstartoval 13. srpna organizační tým Milana Čepičky, Ivo Hlaváče a Evy Čepičkové novou tradici. Vstupné na celou akci bylo dobrovolné.

Pro místní zahrály hudební skupiny různých žánrů, moderování se ujali Ivo Hlaváč a Petr Studenovský. Akci symbolicky zahájilo požehnání novému kamennému monumentu před obecním úřadem za přítomnosti obyvatel. Žehnání se zúčastnil Vojtěch Talíř, který připíjel se starostou Petrem Bürgerem, Zdeňkem Chmelařem, Otakarem Veselým, Janem Mojžíšem a Ivo Hlaváčem.

V areálu Věncovna to pak rozjely hudební kapely The Fellows, In Purple Time, Led Zeppelin Southern revival, Jiří Schelinger Memory Band a Element.

Napsal Markéta Machačová | Foto Gabriela Kalistová

O čem píše Drbna.cz

Věrnostní program Mastercardu přináší členům unikátní privátní koncert legend Stereo MC‘sVěrnostní program Mastercardu přináší členům unikátní privátní koncert legend Stereo MC‘s

Věrnostní program Mastercardu přináší členům unikátní privátní koncert legend Stereo MC‘s

Dnes, 12:39Společnost Mastercard v rámci věrnostního programu Priceless Specials pořádá soutěž o 250 vstupenek...

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kulturyMédia spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Dnes, 11:02Novým ministrem kultury by se podle serverů Seznam Zprávy a Novinky.cz mohl stát někdejší ministr...

Trump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA GrónskoTrump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA Grónsko

Trump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA Grónsko

Dnes, 10:55Americký prezident Donald Trump dnes oznámil, že ruší zářijovou cestu do Dánska, neboť premiérku...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o