Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Českobudějovický Metropol představil novou službu - prodej vstupenek přes vlastní webové stránky

neděle, 11. září 2016, 18:03

Prohlédnout si program, přečíst si vše podstatné o vybrané akci a rovnou si zakoupit vstupenky. To vše samozřejmě z pohodlí domova. Českobudějovický Metropol v uplynulých měsících testoval novou službu - prodej vstupenek přes vlastní internetové stránky www.metropolcb.cz. Ačkoliv se zájem návštěvníků dal předpokládat, výsledek dopadl nad očekávání.

„Lidé naši novou službu využívali hned od začátku. Vstupenek se touto formou prodalo nemalé množství, což nám potvrdilo, že jsme se vydali správnou cestou,“ uvádí ředitel Metropolu Petr Holba.

V této chvíli je možné zmíněnou formou předprodeje zakoupit vstupenky převážně na akce, které pořádá přímo Metropol. „Ne vše, co se u nás děje, pořádáme my. Řada organizátorů si naše prostory pronajímá. Bude tedy jen pouze na nich, zda budou chtít prodávat vstupenky přímo přes náš web. Předpokládám ale, že zájem budou mít všichni,“ říká Petr Holba. Nabídka vstupenek by tak měla být v budoucnu kompletní.

Spuštění vlastního on-line systému předprodeje vstupenek neznamená, že Metropol nebude využívat i další elektronické distribuční kanály. „Již nějaký čas využíváme pro komunikaci s návštěvníky mobilní aplikaci pro smartphony. Dalším krokem bude propojení této aplikace s on-line prodejem vstupenek,“ dodává ředitel Metropolu.

Standardní doba předprodeje vstupenek na podzimní akce byla zahájena 29. srpna. Lístky je možné v Metropolu zakoupit každý všední den v odpoledních hodinách.

O čem píše Drbna.cz

Zafranović chystá film o Dubčekovi, Brežněva ztvární DepardieuZafranović chystá film o Dubčekovi, Brežněva ztvární Depardieu

Zafranović chystá film o Dubčekovi, Brežněva ztvární Depardieu

Dnes, 17:15Slovenský scenárista Karol Hlávka a chorvatský režisér Lordan Zafranović připravují celovečerní...

Denně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg MěšťákDenně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg Měšťák

Denně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg Měšťák

Dnes, 09:50I třináct operací denně stihne plastický chirurg Jan Měšťák, který v pondělí oslaví 75. narozeniny....

Cibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či bramboryCibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či brambory

Cibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či brambory

Dnes, 09:45Cibule stojí v obchodech dvojnásobek než loni, o více než polovinu zdražily květák, brambory a...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o