Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Zpěvák Jakub Děkan přijede s Martinem Krausem a jejich road show do Budějc

středa, 5. října 2016, 12:00

Show plnou zajímavých historek a příběhů uvidí 15. října Stage club&restaurant v Budějcích. Dorazí sem v rámci své road show bývalý zpěvák kapely ATMO music Jakub Děkan. Společně s ním se na prknech představí moderátor M. K. Show Martin Kraus, který si do své talk show s charitativním podtextem zve slavné hosty.

Jakuba Děkana jistě všichni znají. Jeho největšími hity jsou například Andělé nebo Ráno. Aktuálním singlem je pak Chtěl jsem tím říct, na kterém Jakub Děkan spolupracoval s kapelou Rybičky 48 a zpěvákem Pekařem. V jeden čas také spolumoderoval s Martinem M.K. Show a momentálně se opět spojili, a to jako doprovodná kapela Jakub Děkan & Band, kterou si sám vytvořil.

Martin Kraus jako moderátor M. K. Show a Jakub Děkan spolupracují již delší dobu. Charitativní a zábavná talk show běží již 2,5 roku a během této doby do ní zavítali hosté jako Michal Malátný, Saša Rašilov, Ruda z Ostravy, Martin Dejdar, Martina Pártlová, Marpo, Kazma, Lukáš Langmajer, Matěj Ruppert, ATMO music, Radek Bakalář a další. Speciálním hostem road show bude v Budějcích šéfredaktor Budějcké Drbny Lukáš Dvořák.

Za dobu existence M. K. Show se již povedlo přispět dvaceti subjektům celkovou částkou přes 100 tisíc korun. Šlo především o onkologicky nemocné a hendikepované děti, různé nadace a sdružení. „Je super, že můžeme bavit diváky, ale pak je tady ta další část, ta nejdůležitější a to, že tím i přispíváme, pomáháme, tam, kde je to potřebné. Člověk si uvědomí, co je opravdu důležité,“ říká Martin Kraus.

Kdo se rád dívá nejenom na české, ale i zahraniční talk show, rozhodně by neměl 15. října v 15:30 ve Stage club&restaurant chybět. Zažijte show plnou zajímavých témat ze života Jakuba Děkana a Martina Krause, společné historky, diskuzi s diváky a na závěr akustický set v podání Jakuba Děkana a kytaristy Tomáše Bubáka. Lístky jsou už nyní v předprodeji za 100 korun ve Stage club&restaurant (tel.: 776 537 748), nebo před akcí na místě za 120 korun.

Soutěž o vstupenky na road show Jakuba Děkana (15. 10. - 19:30)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na road show Jakuba Děkana. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do středeční 10. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Jaká je přezdívka Jakuba Děkana?

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o