Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Na Charitativním plese pomůžete několika dětským domovům v jižních Čechách

čtvrtek, 20. října 2016, 09:55

Čas Vánoc se blíží. A tak je třeba plnit přání nejen svým blízkým, ale i dalším lidem kolem nás. V tomto duchu se nese i vize Charitativního plesu, který se uskuteční v nádherných prostorách Zámecké jízdárny v Českém Krumlově 9. listopadu od 18 hodin.

Organizátoři vybrali tři organizace, které by rádi i prostřednictvím veřejnosti podpořili. Proto na Charitativní ples připravili zajímavá zpestření, jež pomohou dobré věci. Konkrétně se budou plnit vánoční přání Dětskému domovu Horní Planá, Dětskému domovu Zvíkovské Podhradí a Azylovému domu Rybka Husinec.

Ještě před Charitativním plesem ale byla potřeba zjistit nejtajnější přání všech dětí. Ta byla nakonec zapsána do speciálně vytvořené knihy vánočních přání, jež bude součástí akce v Zámecké jízdárně. Návštěvník si na základě informací v této knize vybere konkrétní dítě a konkrétní přání, které na místě koupí určité věci „splní“. Po akci, se všechny dárky odvezou vybraným dětem.

Na oplátku získá dárce po zaplacení obnosu krásnou vánoční ozdobu, jež bude moci v průběhu večera zavěsit na instalovaný Strom přání. Vrcholem celého Charitativního plesu pak bude dražba špičky. Výtěžek aukce se rovnoměrně rozdělí mezi podporované organizace. 

Velkým lákadlem plesu je nepochybně i koncert Michala Davida. Každý, kdo na ples zavítá, se tak může těšit na jeho největší hity. Dále zahraje MP3 music band a lahůdkou v programu bude také pole dance vystoupení.

Charitativní ples proběhne 9. listopadu od 18 hodin v Zámecké zahradě pod záštitou společnosti Partners Financial Services, která jej také pořádá s ohledem na sociální zodpovědnost v regionu. Lístky na ples si můžete zakoupit v síti CBsystem, a to v prodejní síti po celých jižních Čechách nebo online.

Jestli se chcete před Charitativním plesem dozvědět něco více o podporovaných organizacích, můžete se podívat na webové stránky Dětského domova Horní Planá, Dětského domova Zvíkovské podhradí nebo Azylového domu Rybka Husinec.

O čem píše Drbna.cz

Věrnostní program Mastercardu přináší členům unikátní privátní koncert legend Stereo MC‘sVěrnostní program Mastercardu přináší členům unikátní privátní koncert legend Stereo MC‘s

Věrnostní program Mastercardu přináší členům unikátní privátní koncert legend Stereo MC‘s

Dnes, 12:39Společnost Mastercard v rámci věrnostního programu Priceless Specials pořádá soutěž o 250 vstupenek...

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kulturyMédia spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Dnes, 11:02Novým ministrem kultury by se podle serverů Seznam Zprávy a Novinky.cz mohl stát někdejší ministr...

Trump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA GrónskoTrump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA Grónsko

Trump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA Grónsko

Dnes, 10:55Americký prezident Donald Trump dnes oznámil, že ruší zářijovou cestu do Dánska, neboť premiérku...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o