Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: V Metropolu s Helenou Vondráčkovou zazpívá také budějcká Carmína

úterý, 8. listopadu 2016, 17:02

Legendární zpěvačka Helena Vondráčková dorazí 20. listopadu do Českých Budějovic! Od 19 hodin zazpívá ve Společenském sále Metropolu. Těšit se můžete jak na největší klasiky z Helenina repertoáru, tak na novinky.

Jelikož se jedná o vánoční koncert, nabídne nám Helena Vondráčková krásnou specialitku, kdy s ní vystoupí českobudějovický pěvecký sbor Carmína. Publiku zazpívají české i světové koledy. Organizátoři uvádějí, že společně s Heleninou doprovodnou kapelou Charlie Band bude v jeden okamžik na pódiu 54 umělců!

Helena Vondráčková je stálice, která rozdává radost již několik desítek let. Energie má ale pořád dostatek, o čemž vás bezesporu koncert v Metropolu přesvědčí.

Vstupenky jsou k dispozici za 499, 599 a 699 korun. V předprodeji si je můžete zakoupit přímo na stránkách Metropolu - www.metropolcb.cz.

Jeden šťastlivec, který správně odpoví na následující otázku a bude mít štěstí při slosování, získá dvě vstupenky zdarma! Uzávěrka je v úterý 15. listopadu ve 14:00.

SOUTĚŽ SKONČILA

Známé album Heleny Vondráčkové se jmenuje Vodovád. Dva lístky získala Judita Hanušová. Gratulujeme.

Foto www.vondrackova.cz

O čem píše Drbna.cz

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířatFOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

Dnes, 10:29V Praze se v sobotu sešli milovníci a ochránci zvířat ze všech koutů České republiky. Uskutečnil se...

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivněMinisterstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Dnes, 09:06Ministerstvo kultury (MK) v letech 2016 až 2018 rozdělovalo peníze na kulturní aktivity složitě,...

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaciČeská pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

neděle, 18. srpna 2019, 18:09Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o