Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Dětskou neděli v CineStaru ozdobí zábavné odpoledne s předpremiérou pohádky Anděl Páně 2

neděle, 20. listopadu 2016, 18:49

Přestože premiéra dlouho očekávaného pokračování české pohádky Anděl Páně je naplánována až na první prosincový den, rodiče se svými dětmi si už v neděli 27. listopadu v NC Čtyři Dvory v Českých Budějovicích mohou užít odpoledne plné vánoční atmosféry spolu s předpremiérou filmu. Na nejmenší čekají nejrůznější zábavné a vzdělávací aktivity tematicky spojené s andělskou pohádkou.

Program pro děti začíná v nákupním centru už ve 13 hodin. Dětskou neděli s předpremiérou filmu Anděl Páně 2 v multikině CineStar doplní čertovská stezka, pekelná váha, nebeská brána, čertovská diskotéka, andělské dílničky, čertovské hlavolamy nebo strašidelná cesta peklem. Na děti toho však až do 17 hodin bude čekat daleko více.

Česká pohádka Anděl Páně 2 režiséra Jiřího Stracha patří k nejoblíbenějším u nás a řadí se po bok takových kultů, jako jsou například Tři oříšky pro Popelku nebo S čerty nejsou žerty. V loňském roce získal v anketě Budějcké Drbny první díl, který byl natočen už v roce 2005, třetí místo právě za těmito skvosty československé kinematografie. Pohádka se navíc natáčela i v Českém Krumlově!

„Anděl Petronel stále pracuje u Nebeské brány, ale je přesvědčen, že by si zasloužil lepší službu. Jeho věčný pokušitel, čert Uriáš, začne Petronela ponoukat. Stačí utrhnout jablíčko ze stromu Poznání a bude vědět to, co ví jen Bůh! A cesta k zaslouženému uznání bude volná. Hádka Petronela s Uriášem o jablko Poznání ale skončí neslavně. V potyčce se vzácné ovoce skutálí až na Zemi,“ píše se v upoutávce distributora. Je tedy na co se těšit. Premiéry během Dětské neděle začínají ve 14:30 a 15:30.

Napsal Lukáš Dvořák | Foto Česká televize

O čem píše Drbna.cz

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkámDětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dnes, 15:42Zatímco děti mívají z malování fixy čirou radost, rodiče často děsí, z jakých povrchů bude potřeba...

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a HercegoviněVIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

Dnes, 14:14Policejní potápěči devátým rokem pomáhají při obnově Bosny a Hercegoviny. Díky jejich vysoké...

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská PravdaFOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

Dnes, 13:52Sovětské tanky v ulicích Českých Budějovic, vojáci Německé demokratické republiky a strach na...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o