Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

BUDĚJOVICKÝ ADVENT: Naked Professors a Marcela Holanová taháky sobotního programu

sobota, 10. prosince 2016, 12:34

Blíží se třetí adventní neděle a i další víkend Budějovického adventu bude nabitý skvělým programem. V sobotu jej zakončí vystoupení Marcely Holanové.

13:00 – Lucie Lexová

Třináctiletá zpěvačka vystoupí na Budějovickém adventu v rámci sobotního programu jako první. Se zpěvem začala už v šesti letech a svými výkony získala například před třemi lety divokou kartu v rámci rozhlasové soutěže. Vystupvoala už i v České televizi.

15:00 – Naked Professors

Folk-rocková kapela z Českých Budějovic je v místních luzích a hájích dobře známá. Především si vyslechnete muziku z Británie a Irska, odkud nevynechají ani lidové písně.

17:30 – Den s Rádiem Blaník

Že si raději poslechnete dobrou českou muziku? Proto byste na náměstí Přemysla Otakara II. neměli chybět od 17:30, kdy je do programu zařazena půlhodinka s Rádiem Blaník. 

18:00 – Marcela Holanová

Česká zpěvačka od roku 1987 vystupovala se svou vlastní skupinou Reprobox a v současnosti působí se skupinou Arytmie Band. Nyní se představí v rámci Budějovického adventu jihočeskému publiku.

O čem píše Drbna.cz

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva rokySlovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva roky

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva roky

Dnes, 16:02Více než 30 tisíc lidí dorazilo o víkendu na jubilejní dvacátý ročník folklorních slavností...

Vládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorstvíVládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorství

Vládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorství

Dnes, 15:42Vládní protidrogová koordinátorka Jarmila Vedralová čelí podezření, že opsala část své bakalářské a...

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve FranciiPo letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Dnes, 14:04Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o